www.svethardware.cz
>
>
>

Philips představí nové velké monitory na CeBITu

Philips představí nové velké monitory na CeBITu
, , aktualita
Společnost Philips si pro představení na CeBITu chystá nové zajímavé monitory, a to především ve velkých úhlopříčkách. Představí se tak široký 29" monitor 298P4QJEB založený na technologii AH-IPS a vybavený panelem s poměrem stran 21:9....
K oblíbeným
reklama
Společnost Philips si pro představení na CeBITu chystá nové zajímavé monitory, a to především ve velkých úhlopříčkách. Představí se tak široký 29" monitor 298P4QJEB založený na technologii AH-IPS a vybavený panelem s poměrem stran 21:9. Ten umožní zobrazit signál z několika zdrojů současně, což z něj dělá především monitor pro pracovní účely. Jeho rozlišení je 2560 x 1080, kontrast 1000:1, jas 300 nit a mezi rozhraními nabídne D-Sub, DVI, Display Port a také dva HDMI.

Ještě vyšší rozlišení bude mí naopak mensí 27" model 272P4QPJKEB s 27" panelem PLS a 2560 x 1440 obrazovými body. Zabudovánu má také funkci MultiView a kromě ní rovněž 2Mpix webkameru, dvakrát DisplayPort a po jednom HDMI a DVI, Dále tu máme také USB hub se třemi porty 3.0 a polohovatelnou základnu s funkcí pivot.

Mezi představované 27" modely se zařadí také 27" Gioco 3D s technologií AH-IPS a také známým Ambi Glow. Nejspíše půjde o tento nedávno popisovaný model. Pak Philips zmínil rovněž 23" monitor s MHL, čili rozhraním pro snadné propojení se zařízením s OS Android a představí se také monitory určené pro zdravotnictví vybavené technologií DICOM D-Image.

Pokud tedy máte zájem, můžete se stavit v Hannoveru od 5. do 9. března ve stánku F51 v hale 15 na veletrhu CeBIT.

Zdroj: TZ Philips
reklama
Nejnovější články
Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem
Extrémně levné klíče k Windows sice mohou (nějaký čas) fungovat, ale jejich majitele riskují problémy se zákonem. Německé orgány předvolávají některé jejich uživatele a hovoří se dokonce o domovních prohlídkách.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik11 komentářů
Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku
Přistání Perseverance na Marsu v druhé polovině února bylo velkou událostí. Jak si ale vede americký rover nyní? NASA oznámila, že před pár dny úspěšně absolvoval test, při kterém vozítko popojelo a udělalo otočku.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
6.3.2021, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů