www.svethardware.cz
>
>
>

Philips uvádí 24" monitor pro hráče

Philips uvádí 24" monitor pro hráče
, , aktualita
Společnost Philips si připravila nový monitor 242G5DJEB určený především pro hráče, kteří ocení jeho rychlou 1ms odezvu a 144Hz obnovovací frekvenci. Jejich základem je však 24" panel, a to bezpochyby technologie TN, jež vyniká právě rychlostí....
K oblíbeným
reklama
Společnost Philips si připravila nový monitor 242G5DJEB určený především pro hráče, kteří ocení jeho rychlou 1ms odezvu a 144Hz obnovovací frekvenci. Jejich základem je však 24" panel, a to bezpochyby technologie TN, jež vyniká právě rychlostí.

Philips k tomu přidává funkce SmartFrame zvýrazňující určité oblasti na obrazovce, což může při online hraní posloužit jako menší podvádění a pak tu je funkce SmartSize, která nabídne možnost zobrazení 10 různých velikostí obrazovek, a to od 17" do 24". SmartImage zase umí nastavit různé režimy zobrazení, a to například FPS, RTS nebo závody a k rychlému přístupu k herním předvolbám slouží speciální dálkový ovladač SmartKeypad.

Philips 242G5DJEB také nabídne čtyřportový hub s USB 3.0 a vedle analogového D-Sub pak rozhraní DVI Dual-link, HDMI a DisplayPort i podporu MHL. Jeho stojan pak neumožní pouze naklápění, ale i otáčení, nastavení výšky a funkci pivot. Dostupný je již na našem i na slovenském trhu za 8990 Kč s daní.


ModelPhilips 242G5DJEB
LCD panel a velikost24“ (61 cm) TFT LCD
PodsvíceníW-LED
Maximální/Optimální rozlišení1920 x 1080 @ 144 Hz (Dual-link DVI) / 1920 x 1080 @ 120 Hz (Dual-link DVI a DP) / 920 x 1080 @ 60 Hz (VGA, HDMI, Dual-link DVI/DP)
Pozorovací uhly170° (H) / 160° (V), @ C/R > 10
Jas350 cd/m2
Doba odezvy1 ms (GtG)
SmartContrast 80 000 000:1
Rozteč bodů0.277 x 0.277 mm
Barvy16,7 M
KonektivitaUSB 3.0 x 4
Vstup signálu: VGA, DVI-Dual link, HDMI, MHL-HDMI, DisplayPort 1.2, Smart keypad x 1
Vstup/výstup audia: HDMI
StojanNastavení výšky: 130 mm
PIVOT: 90°
Natočení: -65°/+65°
Naklonění: -5°/+20°
CertifikátyEPEAT Silver, EnergyStar 6.0, RoHS, Bez olova, Bez rtuti
Regulační opatřeníBSMI, CE Mark, FCC Class B, GOST, PSB, SASO, SEMKO, TCO 6.0, TUV Ergo, TUV/GS, UL/cUL, WEEE

  Zdroj: TZ Philips

  Philips 242G5DJEB
  lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
  Porovnat ceny >>

  reklama
  Nejnovější články
  ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety
  Přímá detekce samotných exoplanet stále není běžná záležitost a jen několik z tisíců se tako povedlo nalézt. A v případě PDS 70c platí nejen to, nově se dokonce objevil i formující se v rotujícím disku materiálu. 
  Dnes, aktualita, Jan Vítek
  TSMC zvažuje stavbu továrny v Německu TSMC zvažuje stavbu továrny v Německu
  Ještě donedávna platilo, že společnost TSMC reagovala odmítavě na lákání Evropské unie, ovšem nyní se přímo od jejího předsedy dozvídáme, že to může nakonec dopadnout jinak. TSMC totiž láká představa továrny v Německu. 
  Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
  Form Energy postaví železito-kyslíkovou baterii s procesem reverzního reznutí Form Energy postaví železito-kyslíkovou baterii s procesem reverzního reznutí
  S nárůstem podílu obnovitelných zdrojů na výrobě elektrické energie stoupá také potřeba řešit jejich nestálost. Společnost Form Energy má řešení v podobě železito-kyslíkových baterií. Levnějších a ekologičtějších.
  Dnes, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
  Richard Branson a Jeff Bezos zatím nejsou astronauti: FAA změnila pravidla Richard Branson a Jeff Bezos zatím nejsou astronauti: FAA změnila pravidla
  Federal Aviation Administration (FAA) změnila pravidla pro definici astronautů, a tak Richard Branson i Jeff Bezos a posádky jejich raket podle této novinky ještě nejsou astronauty. Jde o první změnu definice od roku 2004.
  Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
  Fallback ve FidelityFX Super Resolution otestován: když není k dispozici FP16 Fallback ve FidelityFX Super Resolution otestován: když není k dispozici FP16
  AMD vytvořilo svou technologii FidelityFX Super Resolution skutečně tak, aby mohla pracovat na co možná nejširším okruhu grafických čipů. Tomu odpovídá i to, že můžeme využít tzv. FP32 fallback, pokud není k dispozici nejvhodnější hardware.
  Dnes, aktualita, Jan Vítek