www.svethardware.cz
>
>
>

Philips uvádí také 27" PLC LCD pro domácnosti

Philips uvádí také 27" PLC LCD pro domácnosti
, , aktualita
Před pár dny společnost Philips představila na českém trhu nový 27" kancelářský monitor s panelem PLC a rozlišením 2560 x 1440. Jedná se o model 272P4QPJKEB, který je teď doplněn o alternativu v podobě 272C4QPJKEB, která nabídne téměř to...
K oblíbeným
reklama
Před pár dny společnost Philips představila na českém trhu nový 27" kancelářský monitor s panelem PLC a rozlišením 2560 x 1440. Jedná se o model 272P4QPJKEB, který je teď doplněn o alternativu v podobě 272C4QPJKEB, která nabídne téměř to samé. Má tedy stejný panel, podprou MultiView a také zabudovanou 2Mpix webkamerou s mikrofonem.

Vypadá to, že jediným významnějším rozdílem mezi oběma monitory je, že dnes představený má pouze jednoduchý stojan nabízející toliko možnost naklopení, ovšem na druhou stranu nese také port Thunderbolt vedle dvou DisplayPortů, HDMI a DVI vstupů a tří USB 3.0. Dle mého názoru by se však Thunderbolt hodil spíše u kancelářské verze.


Model Philips 272C4QPJKEB
LCD panel typ a velikost27" (68,6 cm) PLS LCD
PodsvíceníW-LED
Optimální rozlišení2560 x 1440 @ 60 Hz
Pozorovací úhly178° (H) / 178° (V), @ C/R > 10
Jas300 nit
SmartContrast 20 000 000:1
Rozteč pixelů0,233 x 0,233 mm
Barvy16,7 M (True 8 Bit)
Čas odezvy6 ms (gray to gray)
MultiViewPiP/PbP mód, 2x zařízení
KonektivitaUSB 3.0 x 3
Vstup signálu: DVI Dual Link (digitální, HDCP), DisplayPort, HDMIx2
Separate Sync, Sync on Green
Audio In/Out: PC audio-in, Výstup pro sluchátka
Výstup signálu: Display Port pro řetězové zapojení
Stojan:
Naklonění

-5/+20°
CertifikátyEnergy Star 6.0, EPEAT Gold, PowerSensor, RoHS, vyrobeno bez přítomnosti PVC, BFR, olova a rtuti


Monitor Philips 272C4QPJKEB je na českém a slovenském trhu dostupný za doporučenou cenu 15 199 Kč včetně DPH.

Zdroj: TZ Philips
reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek3 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů