reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Philips vypustil do světa další displej s Ambiglow

3.12.2012, Jan Vítek, aktualita
Philips vypustil do světa další displej s Ambiglow
Společnost Philips má již delší dobu za sebou premiéru prvních monitorů s podporou technologie Ambiglow, která má za úkol opticky zvětšovat obraz a prohlubovat zážitek z hraní či sledování filmů tím, že různobarevným světlem ozařuje okolí...
Společnost Philips má již delší dobu za sebou premiéru prvních monitorů s podporou technologie Ambiglow, která má za úkol opticky zvětšovat obraz a prohlubovat zážitek z hraní či sledování filmů tím, že různobarevným světlem ozařuje okolí monitoru. Nyní ji využije také nový model Gioco 278G4 3D známý již z dřívější zprávy. Ten je určen především pro hráče a už dle označení můžeme zjistit, že nechybí ani podpora 3D zobrazení. To je dle informací v tiskovce pasivní, protože brýle nepotřebují žádné kabely ani baterie.

Samotný displej je vybaven 27" obrazovkou AH-IPS, která ovšem na to, že je monitor prezentován jako herní, disponuje poměrně pomalou odezvou 7 ms (2D režim). Rozlišení je dle očekávání pouze Full HD, podsvícení obstarají bílé LED, pozorovací úhly jsou 178° v obou směrech, jas 250 nit a dynamický kontrast 20 milionů ku 1.

Na zadní straně se nachází pestrá nadílka rozhraní, a to rovnou čtyři porty USB 3.0 (všechny na jednom místě), pak tři porty HDMI, jeden D-Sub a jeden výstup HDMI. Samotný monitor také podporuje různé režimy, a to jednak FPS pro lepší viditelnost tmavých objektů, Racing pro docílení nejrychlejší odezvy a sytějších barev a RTS režim s možností využití SmartFrame pro zvýraznění částí obrazu.

Philips Gioco 278G4DHSD 3D již proudí na trh s doporučenou cenou 320 GBP s daní (cca 10000 Kč) a k dispozici je také 2D verze Philips Gioco 278C4QHSN.

Zdroj: TZ Philips
reklama