pidalin

| Digimanie
Registrace: 22.4.2011
Komentářů: 1036, score 0.5 | Digimanie: 268/0.5
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 26.3.2019 s hodnocením +22:
Ty vole takže když budu stát před trafikou a vyvolávat ­"kupte si tyhle noviny, je v nich to a to a je to zajímavý­" a někdo pujde a koupí si je, tak bych tobě jako vydavateli těch novin měl ještě platit? Proboha co hulíš? Ty bys mi měl platit za to že jsem ti přivedl čtenáře.
Jak se na ty servery lidi dostanou když je vyhledávače přestanou zobrazovat? Myslíš že lidi maj ňákej svuj oblíbenej web kam lezou a hledaj jeslti tam něco neni? Takhle to nefunguje, lidi na to proklikávaj z domovský stránky v prohlížeči nebo z Facebooku. Takže jo, zaveďte si klidně daň z odkazu, ale pak se nedivte až zkrachujete protože vám na ty weby nikdo nepoleze. Kolik ti je že to nechápeš? 80?
Komentář z 26.3.2019 s hodnocením +10:
protože je to kravka
Komentář z 13.10.2019 s hodnocením +8:
Hlavní nevýhoda je že je to pod taktovkou fašistický organizace facebook, kde cukrberk rozkáže a druhej den máš ban a přijdeš o všechny prachy. Facebook se sám chová jako totalitní stát, cenzuruje, banuje, špehuje, vynáší citlivý údaje ven atd....a nikdo prostě nechce mít nic společnýho s kryptoměnou která má s facebookem něco společnýho, FB má prostě špatný jméno.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 27.2.2017 s hodnocením -13:
To je všechno hezký, AMD se něco povedlo, ale jde o to jaká bude podpora ze strany softwaru pro ty jejich technologie. Podívejte se jaká je situace s AMD grafikama, papírově strašně super, ale v reálu k ničemu protože to nemá Cudu a podpora OpenCL ze strany softu je tragická, většinou neni poznat žádnej rozdíl v rychlosti ať už je to zapnutý nebo ne.
Komentář z 5.5.2019 s hodnocením -7:
Ničeho jsem si nevšiml, ale vzhledem k tomu že ve FF půlka věcí tak jako tak nefunguje tak ty chyby a bugy tolik nevnímam. :­-)
Komentář z 15.2.2020 s hodnocením -6:
Přesně proto jsem chtěl zase nvidii, protože když jsem měl AMD tak co novej ovladač, to ňáký perlička, jako nvidia měla taky ňáký kauzy, ale tohle? To jsem za roky s navidií nikdy nezažil. Měl jsem R9 380 a už přechod na Crimson drivery s těma mega dlaždicema mě neskutečně vytočil, pak furt něco dělali s tou úsporností že to nedrželo takty a FPS padalo ­(to pak naštěstí vyřešily další ovladače­) ale prostě mam fakt dost po 4 letech s AMD grafikou. Jako po HW stránce to jsou dobrý grafiky, ale míň ovladačů a líp otestovanejch by bylo možná ve skutečnosti víc. Nemusej vydávat okamžitě ovladač hned jak vyjede ňáká hra, jako k čemu? Hrál jsem nový hry i na několik let starejch ovladačích a normálně to funguje.