reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

pidalin

| Digimanie, TV Freak
Registrace: 22.4.2011
Komentářů: 1476, score 0.5 | Digimanie: 303/0.9 | TV Freak: 4/-2.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 26.3.2019 s hodnocením +22:
Ty vole takže když budu stát před trafikou a vyvolávat ­"kupte si tyhle noviny, je v nich to a to a je to zajímavý­" a někdo pujde a koupí si je, tak bych tobě jako vydavateli těch novin měl ještě platit? Proboha co hulíš? Ty bys mi měl platit za to že jsem ti přivedl čtenáře.
Jak se na ty servery lidi dostanou když je vyhledávače přestanou zobrazovat? Myslíš že lidi maj ňákej svuj oblíbenej web kam lezou a hledaj jeslti tam něco neni? Takhle to nefunguje, lidi na to proklikávaj z domovský stránky v prohlížeči nebo z Facebooku. Takže jo, zaveďte si klidně daň z odkazu, ale pak se nedivte až zkrachujete protože vám na ty weby nikdo nepoleze. Kolik ti je že to nechápeš? 80?
Komentář z 6.9.2022 s hodnocením +10:
Kdyby mi někdo před 15 lety řekl že v roce 2022 budu na top grafiku potřebovat 1500W zdroj, tak bych asi zavolal doktora Chocholouška ať si ho odveze. :­-­) Kde je ta slíbená revoluce v podobě přechodu na uhlík místo křemíku? Kvantový počítače, 3D čipy a já nevim co ještě....teď už jedou jenom na hrubou sílu stvořenou čimdál vyšší spotřebou.
Komentář z 26.3.2019 s hodnocením +10:
protože je to kravka

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 27.2.2017 s hodnocením -13:
To je všechno hezký, AMD se něco povedlo, ale jde o to jaká bude podpora ze strany softwaru pro ty jejich technologie. Podívejte se jaká je situace s AMD grafikama, papírově strašně super, ale v reálu k ničemu protože to nemá Cudu a podpora OpenCL ze strany softu je tragická, většinou neni poznat žádnej rozdíl v rychlosti ať už je to zapnutý nebo ne.
Komentář z 29.8.2020 s hodnocením -12:
Mnohem víc než cena řady RTX3000 mě trápí že někdo dokáže napsat 62KKč :­-D***** kilo = 100, kde a kdo vymyslel že K bude zkratka pro tisíc? Proč tuhle sračku ze zahraničí přejímáme?
Komentář z 27.2.2024 s hodnocením -11:
No jo, ale k čemu mi to je když neumí DLSS a frame generation. Vim že AMD je po HW stránce a v hrubym výkonu často lepší, bohužel korporátní války to zabíjej, taky mě ničej jejich ovladače, ale už jsem četl že podobnou zpraseninu nvidia plánuje taky ­(už nepůjde neinstalovat balast geforce experience­), takže pak jeden důvod pro nvidii padá.