reklama
Aktuality  |  Bleskovky  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

pidalin

| Digimanie, TV Freak
Registrace: 22.4.2011
Komentářů: 1440, score 0.5 | Digimanie: 300/0.9 | TV Freak: 4/-2.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 26.3.2019 s hodnocením +22:
Ty vole takže když budu stát před trafikou a vyvolávat ­"kupte si tyhle noviny, je v nich to a to a je to zajímavý­" a někdo pujde a koupí si je, tak bych tobě jako vydavateli těch novin měl ještě platit? Proboha co hulíš? Ty bys mi měl platit za to že jsem ti přivedl čtenáře.
Jak se na ty servery lidi dostanou když je vyhledávače přestanou zobrazovat? Myslíš že lidi maj ňákej svuj oblíbenej web kam lezou a hledaj jeslti tam něco neni? Takhle to nefunguje, lidi na to proklikávaj z domovský stránky v prohlížeči nebo z Facebooku. Takže jo, zaveďte si klidně daň z odkazu, ale pak se nedivte až zkrachujete protože vám na ty weby nikdo nepoleze. Kolik ti je že to nechápeš? 80?
Komentář z 6.9.2022 s hodnocením +10:
Kdyby mi někdo před 15 lety řekl že v roce 2022 budu na top grafiku potřebovat 1500W zdroj, tak bych asi zavolal doktora Chocholouška ať si ho odveze. :­-­) Kde je ta slíbená revoluce v podobě přechodu na uhlík místo křemíku? Kvantový počítače, 3D čipy a já nevim co ještě....teď už jedou jenom na hrubou sílu stvořenou čimdál vyšší spotřebou.
Komentář z 26.3.2019 s hodnocením +10:
protože je to kravka

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 27.2.2017 s hodnocením -13:
To je všechno hezký, AMD se něco povedlo, ale jde o to jaká bude podpora ze strany softwaru pro ty jejich technologie. Podívejte se jaká je situace s AMD grafikama, papírově strašně super, ale v reálu k ničemu protože to nemá Cudu a podpora OpenCL ze strany softu je tragická, většinou neni poznat žádnej rozdíl v rychlosti ať už je to zapnutý nebo ne.
Komentář z 29.8.2020 s hodnocením -12:
Mnohem víc než cena řady RTX3000 mě trápí že někdo dokáže napsat 62KKč :­-D***** kilo = 100, kde a kdo vymyslel že K bude zkratka pro tisíc? Proč tuhle sračku ze zahraničí přejímáme?
Komentář z 12.10.2022 s hodnocením -10:
AMD fanclub na to řekne to co vždycky, že jsou všichni podplacený lháři. Ve skutečnosti je to ale spíš naopak, spousta recenzí hlavně AMD procesorů je uplně mimo realitu třeba s teplotama který jsou v praxi tak o 20 stupňů vejš než kolik ukazujou testeři co maj rádi AMD, protože už zapomenou zmínit že třeba udělali undervolt nebo něco. Najít recenze kdy recenzent nepodvádí a hodnotí fakt objektivně je dneska celkem problém a když už se někdo takovej najde, tak s tim maj AMDčkáři problém protože se jim opravdová realita už tolik nehodí do krámu.