www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

PNY uvádí DDR4 paměti XLR8 EPIC-X s RGB osvětlením

PNY uvádí DDR4 paměti XLR8 EPIC-X s RGB osvětlením
, , aktualita
V nabídce paměťových modulů společnosti PNY se objevují nové modely XLR8 Gaming EPIC-X RGB, které budou nabízet módní osvětlení a v nabídce budou nanejvýš jako moduly typu DDR4-3600 s časováním CL18.
K oblíbeným
reklama
Společnost PNY představuje do svého portfolia produktů nové paměťové moduly XLR8 Gaming EPIC-X RGB. Jak už napovídá název, máme tady módní RGB osvětlení, které je kompatibilní se systémy Asus Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync a ASRock Polychrome Sync. Samozřejmostí je i podpora profilů XMP 2.0.
 
PNY XLR8 Gaming EPIC-X RGB
 
K dispozici budou v různých frekvencích, přičemž nabídku nyní obohacují verze DDR4-3200 a DDR4-3600. Pokud jde o DDR4-3200, tak zde budou k dispozici v kapacitě 8 GB a 16 GB, případně jako duální kity 2×8 GB a 2×16 GB ($129,99). Tyto moduly nabídnou časování CL16 a vyžadují napětí 1,35 V. V případě verzí DDR4-3600 budou k dispozici pouze 8GB moduly (resp. kit 2×8 GB za $84,99). I zde je potřeba napětí 1,35 V a časování činí CL18-20-20.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Intel nalákal dalšího veterána, ze SiFive se vrací Sunil Shenoy Intel nalákal dalšího veterána, ze SiFive se vrací Sunil Shenoy
Osoba Patricka Gelsingera, který se už do tří týdnů stane novým šéfem Intelu, zřejmě přitahuje pozornost lidí, kteří by už jinak byli raději v důchodu nebo pracovali jinde. Nyní je to Sunil Shenoy, který povede svůj inženýrský tým. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Nové grafické karty Intel Iris Xe nebudou fungovat s procesory AMD Nové grafické karty Intel Iris Xe nebudou fungovat s procesory AMD
Aktualizováno: Intel včera představil další grafické karty, které budou po více než dvou dekádách od dob modelu Intel 740 nabídnuty na trhu. Ukazuje se ale, že si je nebudeme moci koupit samostatně a ani vyzkoušet na sestavě s CPU AMD. Proč? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek11 komentářů
Opět je to jinak: procesory Samsung Exynos s GPU od AMD prý už letos Opět je to jinak: procesory Samsung Exynos s GPU od AMD prý už letos
Tzv. rumors se umí občas pěkně rozcházet a velmi dobře to jde vidět na procesoru Samsung Exynos 9925. Ten by měl přinést do mobilních procesorů Samsung výkonnou grafiku od AMD. Už poněkolikáté se mění předpokládané datum uvedení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Philips uvedl 10bitový 4K monitor 288E2UAE Philips uvedl 10bitový 4K monitor 288E2UAE
Společnost Philips uvádí do nabídky svých monitorů novinku v podobě modelu 288E2UAE. Jde o 28" monitor, který nabízí 4K rozlišení a 10bitové zpracování barev. Přitom má jít o poměrně levnou variantu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
LAVO: vodíkové úložiště energie pro domácnost LAVO: vodíkové úložiště energie pro domácnost
Společnost LAVO přichází na trh s novým úložištěm elektrické energie. Nebude ji ale ukládat primárně v akumulátoru, ale ve vodíku. Její úložiště totiž bude provádět elektrolýzu vody a chybět nebude palivový článek.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů