reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Bleskovky  |  Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Google News  |  Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak  |   Svět mobilně
Proč mít u nás profil?

PornHub bojuje proti koronaviru, prémiový přístup pro každého zadarmo

, , aktualita
PornHub bojuje proti koronaviru, prémiový přístup pro každého zadarmo
Zatímco většina streamovacích služeb se snaží snižovat datové toky, server PornHub s klipy pro dospělé se na boj s koronavirem snaží jít opačně. Aby lidé nechodili ven a nešířili nákazu, nabídne prémiové předplatné zadarmo.
V posledních dnech jsme tu měli několik oznámení streamovacích služeb, které si daly za cíl snížit objem dat přenášený přes Internet. Cílem je, aby se dalo lépe pracovat z domova. Naopak server PornHub hodlá Internet zatížit mnohem více než obvykle. Aby lidé nešířili koronavirus a nechodili ven, nabízí jim do 23. dubna předplatné Premium úplně zadarmo (normálně vyjde na $9,99 měsíčně). Cílem je snížit počet nově infikovaných lidí koronavirem SARS-CoV-2 a zbavit se nemoci, která významně ovlivnila život takřka celé planety.
 
Belladonna
ilustrační foto, zdroj: Belladonna Entertainment LLC. [Public domain]
 
Doposud byla tato akce vyhrazena pro Itálii a později také Španělsko a Francii, nicméně nyní se rozšiřuje do celého světa. Jediné, co musí člověk udělat, je slíbit, že se bude izolovat a nebude chodit ven. Pokud už ven musí, tak musí slíbit, že si bude pravidelně mýt ruce a respektovat osobní prostor ostatních. Při registraci není potřeba zadávat platební kartu. Nyní je tak otázkou, co to udělá s internetovým provozem, který se všichni ostatní snaží snižovat. Nezdá se však, že by tato nabídka výše zmíněným zemím, kde byla zavedena nejdřív, moc pomohla. Server PornHub rovněž pomohl získat zdravotníkům v New Yorku 50 tisíc masek a daroval 50 tisíc EUR evropským organizacím k nákupu dalších masek. 
 
Pro zajímavost, server zaznamenává 115 milionů návštěv denně (42 miliard ročně), za rok se tu objeví 6,83 milionů nových klipů a je to 169 let záznamu za jeden rok. Jak říká sám server, kdybyste v roce 1850 začali sledovat všechna videa, která zde byla nahrána v roce 2019, sledovali byste je ještě teď. Denně je přeneseno 18073 TB dat (ročně 6597 PB), což znamená 209 GB/s.
 


reklama
reklama
reklama
reklama