www.svethardware.cz
>
>

PornHub bojuje proti koronaviru, prémiový přístup pro každého zadarmo

PornHub bojuje proti koronaviru, prémiový přístup pro každého zadarmo
, , aktualita
Zatímco většina streamovacích služeb se snaží snižovat datové toky, server PornHub s klipy pro dospělé se na boj s koronavirem snaží jít opačně. Aby lidé nechodili ven a nešířili nákazu, nabídne prémiové předplatné zadarmo.
K oblíbeným
reklama
V posledních dnech jsme tu měli několik oznámení streamovacích služeb, které si daly za cíl snížit objem dat přenášený přes Internet. Cílem je, aby se dalo lépe pracovat z domova. Naopak server PornHub hodlá Internet zatížit mnohem více než obvykle. Aby lidé nešířili koronavirus a nechodili ven, nabízí jim do 23. dubna předplatné Premium úplně zadarmo (normálně vyjde na $9,99 měsíčně). Cílem je snížit počet nově infikovaných lidí koronavirem SARS-CoV-2 a zbavit se nemoci, která významně ovlivnila život takřka celé planety.
 
Belladonna
ilustrační foto, zdroj: Belladonna Entertainment LLC. [Public domain]
 
Doposud byla tato akce vyhrazena pro Itálii a později také Španělsko a Francii, nicméně nyní se rozšiřuje do celého světa. Jediné, co musí člověk udělat, je slíbit, že se bude izolovat a nebude chodit ven. Pokud už ven musí, tak musí slíbit, že si bude pravidelně mýt ruce a respektovat osobní prostor ostatních. Při registraci není potřeba zadávat platební kartu. Nyní je tak otázkou, co to udělá s internetovým provozem, který se všichni ostatní snaží snižovat. Nezdá se však, že by tato nabídka výše zmíněným zemím, kde byla zavedena nejdřív, moc pomohla. Server PornHub rovněž pomohl získat zdravotníkům v New Yorku 50 tisíc masek a daroval 50 tisíc EUR evropským organizacím k nákupu dalších masek. 
 
Pro zajímavost, server zaznamenává 115 milionů návštěv denně (42 miliard ročně), za rok se tu objeví 6,83 milionů nových klipů a je to 169 let záznamu za jeden rok. Jak říká sám server, kdybyste v roce 1850 začali sledovat všechna videa, která zde byla nahrána v roce 2019, sledovali byste je ještě teď. Denně je přeneseno 18073 TB dat (ročně 6597 PB), což znamená 209 GB/s.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Starship SN8 poletí do nižší nadmořské výšky, než Elon Musk původně plánoval Starship SN8 poletí do nižší nadmořské výšky, než Elon Musk původně plánoval
Kosmická společnost SpaceX poslední dobou kromě jiného také usilovně pracuje na vývoji kosmické lodi Starship. Jednotlivé prototypy prochází různými testy, nyní je na řadě SN8 a jeho let do 15 kilometrů namísto původních 18 km. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další
Pokud nehodláte používat PlayStation 5 pouze k hraní her, ale jako všestranné centrum domácí zábavy, potěší vás podpora populárních aplikací pro streamování hudby a videí. Nejasno zatím zůstává nad Dolby Vision a Dolby Atmos.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Dell uvádí malou pracovní stanici Precision 3240 Compact pro AI a VR Dell uvádí malou pracovní stanici Precision 3240 Compact pro AI a VR
Nová pracovní stanice Dell Precision 3240 Compact je určena pro širokou škálu zákazníků od domácích kanceláří až po výzkumné laboratoře. Využívá 10. generaci procesorů Intel Core nebo Xeon.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Blackstone chce vyrábět solid-state akumulátory 3D tiskem Blackstone chce vyrábět solid-state akumulátory 3D tiskem
Blackstone je další ze společností a týmů vědců, kde se zkouší využití 3D tisku při výrobě akumulátorů. V tomto případě by mělo jít o solid-state akumulátory, tedy ty s pevným elektrolytem, které zajišťují větší bezpečnost.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Proti Applu se spojilo 13 firem. Kvůli podmínkám v obchodu s aplikacemi Proti Applu se spojilo 13 firem. Kvůli podmínkám v obchodu s aplikacemi
Společnost Epic Games pokračuje ve své bitvě proti obchodu s mobilními aplikacemi pro iOS. Zformovala koalici spolu s dalšími firmami včetně Spotify. Kromě vysokých poplatků vyjmenovali i deset dalších problémů.
25.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik23 komentářů