www.svethardware.cz
>
>
>

Představuje se ASUS P5E3 Deluxe/Wi-Fi AP@n

Představuje se ASUS P5E3 Deluxe/Wi-Fi AP@n
, , aktualita
Základní deska společnosti ASUS P5E3 Deluxe byla slídily vyčmuchána již dříve, ale až nyní je oficiálně představena samotným ASUSem, který říká, že jde o energeticky nejúčinnější základní desku na světě, což jsou poměrně silná slova. Deska...
reklama
Základní deska společnosti ASUS P5E3 Deluxe byla slídily vyčmuchána již dříve, ale až nyní je oficiálně představena samotným ASUSem, který říká, že jde o energeticky nejúčinnější základní desku na světě, což jsou poměrně silná slova. Deska má totiž jednotku pro úsporné zpracování energie EPU (Energy Processing Unit). Jde o hardwarový IC ovladač pro úsporu energie podle potřeb uživatele, jenž využívá hybridní napájecí technologie pro digitální podporu a regulaci s lepší účinností VRM při vysokém i nízkém zatížení. Jednotka má tedy za úkol dosáhnout maximální energetické účinnosti a tím i úspory energie. Dle ASUSu to je až 58,6 % ušetřené energie na CPU při práci s nenáročnými aplikacemi.Deska dále využívá 8fázové napájení s 95% energetickou účinností, potom je tu ASUS Express Gate pro prohlížení internetu (včetně Skype, IM, e-mail) bez nutnosti bootovat hlavní operační systém, který dokáže počítač připravit za 5 sekund. A další specialitkou je podpora technologie bezdrátového přenosu IEEE 802.11n.Tento model je jinak založen na čipové sadě Intel X38 / ICH9R, je kompatibilní s nejnovějšími procesory Intel Penryn, podporuje až 1600MHz FSB, obsahuje 4 sloty pro až 8 GB DDR3 RAM a mezi další sloty patří 3x PCIe x16 (z toho 2x PCIe 2.0 x16), 2x PCIe x1 a 2x PCI.

Zdroj: ASUS
reklama
Nejnovější články
Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá
Consumer Reports opět mění status doporučení elektromobilu Tesla Model 3. Ten už jednou toto doporučení ztratil, aby ho po opravě získal zpět. Vypadá to však, že spolehlivost a kvalita Modelu 3 nejsou úplně OK, a tak doporučení opět ztrácí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU
Raja Koduri nedávno zval šikovné vývojáře do svého týmu a sliboval jim, že nebudou prostě jen pracovat, ale stanou se součástí hnutí. Nyní něčím podobným Intel láká i širokou veřejnost, a to na "The Odyssey". 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu
Přistávací modul InSight, který se vydal prozkoumat ze své stacionární pozice Mars, už poskytuje denní přehledy o počasí, a to pochopitelně týkající se Elysium Planitia, kde se nachází. Naposledy se teploty vyšplhaly na ještě snesitelných -13 °C.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward
Tisková zpráva od firmy NVIDIA se v době psaní těchto řádků ještě neobjevila, ale to se jistě velice brzy změní, takže můžeme říci, že dnes na trh přichází karty GeForce GTX 1660 Ti a nejvíce si pospíšil Gainward. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Radeon RX Vega 56 v zahraničí zlevňují, prý v očekávání GTX 1660 Ti Radeon RX Vega 56 v zahraničí zlevňují, prý v očekávání GTX 1660 Ti
Ceny grafických karet Radeon RX Vega 56 začaly v evropských obchodech klesat, za čímž mají stát AIB partneři firmy AMD a očekávaný nástup grafické karty NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti. Tu očekáváme už dnes.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře