reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Premium Suite Upgrade - nové funkce pro Galaxy S III

2.1.2013, Jan Vítek, aktualita
Premium Suite Upgrade - nové funkce pro Galaxy S III
Samsung Galaxy S III je na trhu již pěknou řádku měsíců, ale stále je ve středu zájmu jako vlajková loď firmy Samsung mezi chytrými telefony. Není tedy divu, že se pro něj připravují vylepšení (nedávno nový Android 4.1 Jelly Bean) a tím...
Samsung Galaxy S III je na trhu již pěknou řádku měsíců, ale stále je ve středu zájmu jako vlajková loď firmy Samsung mezi chytrými telefony. Není tedy divu, že se pro něj připravují vylepšení (nedávno nový Android 4.1 Jelly Bean) a tím nejnovějším je Premium Suite Upgrade, který bude zahrnovat mnohé funkce z telefonu/tabletu Galaxy Note II.

Konkrétně jde o Multi Window pro zobrazení dvou různých aplikací vedle sebe, pak tu je Fun and Easy Photo Experience pro prohlížení více fotografií najednou, jejich řazení s videoklipy do kategorií a pak sem patří rovněž aplikace Paper Artist pro úpravu fotografií, pokud máte potřebu do nich čmárat.

Group Cast je další novinkou pro sdílení a úpravu dokumentů a jiných materiálů přes Wi-Fi, a to ve více lidech ve stejném čase. Contextual Awareness zahrnuje Smart Rotation - automatické nastavení orientace obrazovky dle polohy uživatelova obličeje (čili ne podle gravitace), Contextual Tag pro označení přátel, místa a času na fotkách a videích a Contextual Page rozezná připojení sluchátek a automaticky otevře multimediální přehrávač.

Share Shot Pairing využívá NFC pro rychlé sdílení fotek a videí s jiným přístrojem umožňujícím NFC a S-Beam a pro fotografování jsou tu i další novinky jako funkce Best Face pro vybrání toho nejlepšího záběru z pěti souvisle pořízených snímků, režim Low Light má vylepšit fotografie pořízené při slabém osvětlení a režim Panorama nyní umožní pracovat se záběrem až 360 °.

Krom toho Samsung slibuje třeba i rychlejší odezvu dotykové obrazovky, bezdrátové připojení k televizoru a streamování obrazu nebo pomocí S Beam přenesení 1 GB dat do tří minut do kompatibilního zařízení (Galaxy Note II a Galaxy S III mini, Galaxy S III).

Zdroj: TZ Samsung
reklama