reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Přenosné počítače Asus G55 a G75 ROG v prodeji od dubna

31.1.2012, Štepán Veselý, aktualita
Přenosné počítače Asus G55 a G75 ROG v prodeji od dubna
Asus oznámil, že notebooky páté generace z řady Republic of Gamers označené jako G55 a G75 se začnou prodávat v dubnu. Používat by měly procesory Intel Ivy Bridge. Oproti předchozí generaci nedoznaly tyto počítače nijak velkých změn, co...
Asus oznámil, že notebooky páté generace z řady Republic of Gamers označené jako G55 a G75 se začnou prodávat v dubnu. Používat by měly procesory Intel Ivy Bridge. Oproti předchozí generaci nedoznaly tyto počítače nijak velkých změn, co se týče vzhledu. Avšak již zmíněný procesor řady Ivy Bridge zde nahradil starší architekturu Sandy Bridge.
Prozatím jsou neznámé konkrétní modely, které budou v prodeji. Nicméně jisté je, že přítomna bude samostatná grafická karta NVIDIA založená na designu Kepler s tím, že nejspíše se bude konkrétně jednat o kartu GTX 670M. Oba notebooky budou nejspíše disponovat pevným diskem i SSD a to za účelem dosažení kapacity 1,5 TB.
Dále je zde 16 GB DDR3-1600 MHz RAM, optická mechanika (DVD vypalovačka nebo Blu-ray kombo mechanika), 5.1 zvukový čip a HD webkamera. K dispozici bude i více možností výběru displeje v závislosti na modelu a to buďto s rozlišením 1920 x 1080 pixelů nebo 1600 x 900 pixelů s podporou pro 3D zobrazování.

Nechybí ani konektivita USB 3.0, port HDMI 1.4a (a další výstupy videa), reproduktory Altec Lansing THX TruStudio a digitální audio výstup S/PDIF. Zbývající specifikace zůstávají prozatím neznámé.

Zdroj: Softpedia.com
reklama