reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

PŘICHÁZÍ OPĚT NOVÁ GENERACE CHLADIČŮ ?

6.11.2000, PR článek , zpráva
PŘICHÁZÍ OPĚT NOVÁ GENERACE CHLADIČŮ ?
Společnost TITAN COMPUTER je již dnes v České a Slovenské republice poměrně známá a hodně z Vás má nějaký ten produkt, ať už chladič na procesoru či ve zdroji nebo přídavných chladič na pevný disk či grafickou kartu, ve svém počítači. Vděčí za to především svým kvalitním produktům, které dnes najdete v celé řadě domácích značek počítačů. Dnes patří mezi nejrozšířenější značky chladičů u nás a její již více jak tříletá distribuce již prokázala kvalitu těchto produktů. Přítomnost chlazení od TITANu ve Vašem počítači již znamená, že to Váš dodavatel s kvalitou dodávaných počítačů myslí vážně a že Vám chce nabídnout to nejlepší. V České a Slovenské republice je výhradním distributorem společnosti TITAN COMPUTER společnost TNTRADE Hradec Králové - více se o nabídce chladičů dozvíte zde.

Společnost TITAN COMPUTER dlouho zvažovala, zda zůstat u osvědčeného TITAN MAJESTY modelu a přidat nějaké to vylepšení například v podobě dalšího větráčku či využít nových poznatků a navrhnou ještě lepší model. Samozřejmě jediné co mohlo rozhodnout jsou testy a tak přistoupila k testování obou variant a výsledky nám poskytla k posouzení. První model se nazývá TITAN MAJESTY TWIN COOLERS a je jakousi obdobou již více jak rok dodávaných populárních TITAN MAJESTY modelů (pro účely testu byl dodán stříbrný vzorek, ale prý půjdou na trh v populární zlatavé barvě). Jen pokud se podíváte na obrázek je otočený o 90° a jako by to byly dva chladiče přilepené spodky k sobě a uchycené na destičku a držáky k procesoru. Samozřejmě model je osazen dvěma větráky. Druhým testovaným modelem byl prototyp TITAN MAJESTY SUPERORB, opět vybavený dvěma větráky a je to pouhá zvětšenina známých TITAN MAJESTY modelů a přidán další větrák na vrchní část chladiče.

Jak dopadly testy ??? Níže najdete parametry obou srovnávaným modelů a z nich si snadno uděláte závěr sami, ale pro ty jež těmto číslům nerozumí… Nový model TITAN MAJESTY TWIN COOLERS prokázal, že nejen že má vyšší chladící výkon, ale i nižší hlučnost a bude mít i delší životnost větráčků. Dnes již můžeme říci, že společnosti TITAN COMPUTER se opět povedl hezký kousek…

Již dnes si tento skvělý chladič můžete objednat či spíše předobjednat prostřednictvím velmi zajímavého internetového obchodu společnosti TNTRADE. A skutečně doporučujeme tak udělat, protože v první fázi bude asi poptávka převyšovat nabídku, takže kdo dříve objedná či předobjedná, ten dříve dostane. A nemusíte mít strach, u tohoto modelu Vás budou kontaktovat pracovníci společnosti TNTRADE a ještě před odesláním si Váš skutečný zájem potvrdí. Podle předběžných informací, by se tento chladič měl začít v ČR expedovat již na konci listopadu. Nyní stačí kliknout zde a objednat… Již nyní se těšíme na kompletní řadu TITAN TWIN MAJESTY, která by postupně měla být uváděna.

TITAN COMPUTER CO., LTD.
Test Name : TITAN MAJESTY TWINS COOLERS

Test Information

Name: TTC-MT1AB (TWOFAN)SPEED: 3200RPM
Test Date: 2000/10/30CPU: SOCKET A Athlon 1.1GHz
Power Consumption: 55.12 WNoise Level: <25 dBA
Ambient Temperature: 45°CThermal pad : T725PAD
DT Average: 18.7°CThermal res: 0.34 °C/W

TTC-MT1AB

gTTC-MT1AB

TITAN COMPUTER CO., LTD.
Test Name :SUPER ORB(TWO FAN)

Test Information

Name :SUPER ORB(TWO FAN)SPEED : 4500RPM
Test Date:2000/10/30CPU:SOCKET A Athlon 1.1GHz
Power Consumption:55.12 WNoise Level:<36 dBA
Ambient Temperature:45°CThermal pad : T725PAD
DT Average:24.3°CThermal res:0.44 °C/W

SUPER ORB

gSUPER ORB
Placená reklama
reklama