www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

Prodeje grafických čipu se ve druhém kvartále zvýšily

Prodeje grafických čipu se ve druhém kvartále zvýšily
, , aktualita
Podle agentury Jon Peddie Research se prodeje grafických čipu ve druhém čtvrtletí tohoto roku zvýšily o 6,3 % oproti prvnímu kvartálu. To je o něco více, než se původně předpokládalo. Nejúspěšnějším výrobcem v tomto období roku se stal Intel,...
reklama
Podle agentury Jon Peddie Research se prodeje grafických čipu ve druhém čtvrtletí tohoto roku zvýšily o 6,3 % oproti prvnímu kvartálu. To je o něco více, než se původně předpokládalo. Nejúspěšnějším výrobcem v tomto období roku se stal Intel, který zvýšil svůj podíl na trhu z původních 54,7 % na 60,7 % při porovnání oproti předchozímu čtvrtletí.Na druhém místě se umístila společnost AMD. Té se už tak nedařilo. Ztratila totiž 3,5 %, a její podíl klesl z 24,7 % na 21,2 %. Na třetí příčce se udržela NVIDIA, která si zajistila 17,5 %, to je o 2,4 % méně než v prvním kvartále. VIA se svojí značkou S3 skončila čtvrtá s podílem 0,5 % a Matrox pátý s 0,04 %.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Wacom uvedl tenčí pero Pen Pro Slim pro tablety Wacom uvedl tenčí pero Pen Pro Slim pro tablety
Společnost Wacom uvedla novou verzi svého pera pro tablety. Nese název Pen Pro Slim a už podle svého názvu je jasné, že je užší než výchozí verze. Výrobce tak slibuje nižší únavu prstů při dlouhodobé práci.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Yi Home Camera 3: bezpečnost ohlídá pomocí zdokonaleného AI Yi Home Camera 3: bezpečnost ohlídá pomocí zdokonaleného AI
Nejnovější domácí bezpečnostní kamera od Yi Technology přichází s vylepšeným systémem umělé inteligence, který by měl spolehlivěji rozpoznat osobu. Hlavním lákadlem bude i tentokrát atraktivní cena.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Microsoft Store obsahoval aplikace s cryptojackingem Microsoft Store obsahoval aplikace s cryptojackingem
Závadné aplikace se nevyskytují jen na oficiálních obchodech s mobilními aplikacemi, ale také na obchodech pro desktopy. Na Microsoft Store se totiž objevilo hned 8 aplikací, které prováděly tajnou těžbu kryptoměn.
16.2.2019, aktualita, Milan Šurkala
Logitech uvádí webkameru C920s s vyšším soukromím Logitech uvádí webkameru C920s s vyšším soukromím
Společnost Logitech aktualizovala svou oblíbenu webkameru a připravila novou verzi C920s. Ta umí natáčet Full HD videosekvence a jak velí dnešní doba se zájmem o vyšší soukromí, má i krytku objektivu.
16.2.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Opera R3 přináší nové uživatelské rozhraní Opera R3 přináší nové uživatelské rozhraní
Chystaná verze internetového prohlížeče Opera R3 nabídne přepracované uživatelské rozhraní s možností přepínání mezi tmavým a světlým motivem. Integrována byla také peněženka pro kryptoměny.
16.2.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář