www.svethardware.cz
>
>
>

ProLite XB3070WQS: velké LCD pro náročné

ProLite XB3070WQS: velké LCD pro náročné
, , aktualita
Společnost iiyama tedy uvádí 30palcový ProLite XB3070WQS, který je dle ní určen pro náročné uživatele. Je totiž vybavený panelem, který dokáže velmi dobře pokrýt barevné prostory sRGB i AdobeRGB.
K oblíbeným
reklama
ProLite XB3070WQS od společnosti iiyama tedy nabídne velkou 30" obrazovku a na ní rozlišení 2560 x 1600, takže má poměr stran 16:10. Jedná se o panel typu AH-IPS, který slibuje 109% pokrytí barevného prostoru AdobeRGB, 146% v případě sRGB a 104% NTSC, takže dle výrobce se hodí především pro zpracování grafiky, i když bohatá barevná škála samozřejmě není vše.

U takovéhoto monitoru je samozřejmostí nastavitelný stojan a také široký výběr obrazových vstupů. Krom klasického analogového D-Sub tu tak je DVI, HDMI a DisplayPort. Nabídku pak doplňují reproduktory a také výstip na sluchátka, ovšem USB hubu se nedočkáme.

ProLite XB3070WQS je k dispozici za cenu 20.170 Kč bez daně. Záruka je tříletá.
 • Typ LCD panelu: AH-IPS s LED podsvícením
 • Nativní rozlišení: 2560 x 1600 bodů
 • Úhlopříčka: 30" (75,6 cm)
 • Formát obrazu: 16:10
 • Doba odezvy: 5 ms
 • Jas: 350 cd/m2
 • Kontrast: 1000:1 (5 000 000:1 ACR)
 • Pozorovací úhly: 178° / 178°
 • Vstupy: DVI-D, VGA, HDMI, DisplayPort
 • Barevné rozlišení: AdobeRGB: 109%, sRGB: 146%, 104% (NTSC)
 • Reproduktory: ano (2 x 3 W stereo)

Zdroj: TZ iiyama
reklama
Nejnovější články
Alphabet vlastnící Google dosáhl hodnoty 1 bilionu USD Alphabet vlastnící Google dosáhl hodnoty 1 bilionu USD
Společnost Alphabet, pod níž spadá i Google, je čtvrtou americkou společností, která dosáhla na hodnotu jednoho bilionu USD. Doplňuje tak předchozí trojici v podobě Applu, Amazonu a společnosti Microsoft.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
PigeonBot: dron, který je inspirován holubem PigeonBot: dron, který je inspirován holubem
Výzkumný tým ze Stanfordovy univerzity se zabývá vývojem dronu, který by měl nabídnout lepší manévrovací schopnosti při letu. Při navrhování bezpilotního letounu jim inspirací byla holubí křídla. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Corsair K95 RGB Platinum XT: mechanika pro hráče i streamery Corsair K95 RGB Platinum XT: mechanika pro hráče i streamery
Corsair si připravil novou verzi své již známé klávesnice K95, a sice model s celkovým označením K95 RGB Platinum XT Mechanical Keyboard. Ten slibuje velice dobrou výbavu, která má vyhovovat i streamerům.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Grafenové baterie Real Graphene pomalu míří na trh Grafenové baterie Real Graphene pomalu míří na trh
Máme zde další průlom ve světě akumulátorů. Společnost Real Graphene totiž slibuje už velmi brzký příchod grafenových baterií, které se mají rychle nabíjet, být bezpečnější a vydržet mnohem více nabíjecích cyklů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Mojo Vision připravuje kontaktní čočky s rozšířenou realitou Mojo Vision připravuje kontaktní čočky s rozšířenou realitou
Už i lehké brýle schopné poskytovat rozšířenou realitu je výkřik techniky, který zatím není připraven pro široký trh a Mojo Vision chce přitom nabídnout něco podobného prostřednictvím kontaktních čoček. 
Včera, aktualita, Jan Vítek