www.svethardware.cz
>
>
>
>

QNAP představil 3pozicový NAS TS-364 s RAID 5

QNAP představil 3pozicový NAS TS-364 s RAID 5
, , aktualita
QNAP je tradičním výrobcem NASů a před pár dny představil další novinku. Tou je 3pozicový NAS řady TS-364, který slibuje např. podporu diskového pole RAID 5 nebo možnost využít M.2 SSD cache.
K oblíbeným
reklama
QNAP rozšířil svou nabídku o NAS TS-364, který už dle svého názvu nabízí 3 pozice pro maximálně 3,5" pevné disky nebo 2,5" HDD a SSD. Výrobce slibuje dostatečné přenosové rychlosti díky podpoře 2.5GbE, z dalších portů můžeme zmínit USB 3.2 Gen 1, dva USB-A 3.2 Gen2 (10 Gbps) a nechybí ani HDMI 1.4b. Může tak fungovat nejen jako úložiště, ale také pro multimediální zábavu a přehrávání obsahu. Kapacitu je možné zvýšit jednotkami TL a TR.
 
QNAP TS-364
 
Podporováno je také diskové pole RAID 5 pro 3 disky, které vylepšuje výkon i ochranu proti selhání. Pro zvýšení výkonu je možné využít i SSD cache díky dvěma portům M.2 (PCIe Gen3). Najdeme zde 4jádrový procesor Intel Celeron N5095/N5105 s podporou 4 vláken a frekvencí až 2,9 GHz. Jde tedy o 64bitový procesor x86. Grafikou je Intel UHD Graphics a u modelu TS-364-4G máme jeden 4GB modul DDR4 SO-DIMM (maximem je 2×8 GB).
 
QNAP TS-364
 
NAS má rozměry 142×150×260 mm a jeho spotřeba se třemi disky má dosahovat 32,8 W. O chlazení se stará 92mm ventilátor, hlučnost dosahuje 20,5 dB(A). Najdeme zde nejnovější verzi operačního systému QTS 5.0 a k dispozici jsou tradiční aplikace jako File Station, Hybrid Backup Sync, virtualizace pomocí Virtualization Station a Container Station, dozorovací systém QVR Elite nebo KoiMeeter pro videokonference.
 
Zdroj: qnap.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple údajně vyvíjí bezdrátovou nabíječku i na větší vzdálenosti Apple údajně vyvíjí bezdrátovou nabíječku i na větší vzdálenosti
Proslýchá se, že Apple dále vyvíjí nové modely bezdrátových nabíječek a možná se dočkáme takové, která bude přeci jen schopná nabíjet více zařízení než MagSafe Duo. Hovoří se i o bezdrátovém nabíjení na dálku.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
NASA brzy vypustí satelit IXPE: všímat si bude polarizace rentgenového záření NASA brzy vypustí satelit IXPE: všímat si bude polarizace rentgenového záření
Vedle mnohem populárnějšího Vesmírného teleskopu Jamese Webba a také nově vypuštěné mise DART se krčí IXPE, Imaging X-ray Polarimetry Explorer, který si ale rozhodně zaslouží pozornost. Na co se zaměří? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Intel by měl během příštích dní ohlásit své plány na expanzi v Evropě Intel by měl během příštích dní ohlásit své plány na expanzi v Evropě
Dle evropského komisaře Thierry Bretona bychom se měli už brzy dozvědět konkrétnější informace o tom, jaké plány má Intel na expanzi svých výrobních kapacit v Evropě. Ve hře je až téměř sto miliard dolarů investic. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Gelsinger: vývoj 3nm a dalších procesů se povedlo urychlit Gelsinger: vývoj 3nm a dalších procesů se povedlo urychlit
Intel má z hlediska výrobních procesů co dohánět a dle Patricka Gelsingera se mu to daří dobře, a to dokonce až tak, že chystaný proces Intel 3 i další na něj navazující mají náskok oproti plánu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
USA chystají "antigrinchovský" zákon proti scalperským botům USA chystají "antigrinchovský" zákon proti scalperským botům
Problém se scalpery vyrostl do nebes především po nástupu nových GeForce Ampere, ale jde o všeobjímající téma týkající se v podstatě jakéhokoliv zboží, jehož je zrovna nedostatek, nebo o něž může být brzy velký zájem.
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů