reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

QNAP připravil nový firmware 3.8 pro své NAS

, , aktualita
QNAP připravil nový firmware 3.8 pro své NAS
Majitelé NAS serverů značky QNAP mohou aktualizovat svůj systém na nejnovější verzi firmwaru 3.8, která přináší především podporu funkcí OS Windows 8 a také nové multimediální funkce. Vedle toho se můžeme těšit na upravené uživatelské prostředí...
QNAP připravil nový firmware 3.8 pro své NAS
Majitelé NAS serverů značky QNAP mohou aktualizovat svůj systém na nejnovější verzi firmwaru 3.8, která přináší především podporu funkcí OS Windows 8 a také nové multimediální funkce. Vedle toho se můžeme těšit na upravené uživatelské prostředí pro rychlejší přepínání mezi aplikacemi, podporu připojení přes proxy servery a funkci Surveillance Station Pro, která byla doposud k dispozici pouze na serverech Viostor. Podporováno je přitom více než 1400 různých modelů IP kamer a také sledování jejich obrazu pomocí zařízení s iOS a Android.

Firmware 3.8 slibuje podporu protokolů SMB/CIFS a FTP, virtualizačních aplikací, funkci QNAP NetBack Replicator a co se týče multimédií, je tu nová Music Station 3 s jednodušším nahráváním hudby z počítače, internetovými rádii a také funkcí budíčku. Nová verze Photo Station také usnadňuje upload materiálu a také má nový režim slideshows a online editor podporující také formát RAW.

Download Station 3 má lepší podporu protokolů a využít také budeme moci DJ Station, s jejíž pomocí budeme moci "vystavovat" vlastní hudbu na internetu.

Zdroj: TZ QNAP
reklama
reklama
reklama