www.svethardware.cz
>
>
>
>

QNAP uvádí novou řadu NAS s procesory Marvell

QNAP uvádí novou řadu NAS s procesory Marvell
, , aktualita
Společnost QNAP si připravila novou řadu zařízení typu NAS (Network-Attached Storage), a to konkrétně Turbo NAS TS-419P II, TS-219P II a TS-119P II. Jedná se o čtyřdiskový, dvoudiskový a jednodiskový model, přičemž všechny slibují velmi...
K oblíbeným
reklama
Společnost QNAP si připravila novou řadu zařízení typu NAS (Network-Attached Storage), a to konkrétně Turbo NAS TS-419P II, TS-219P II a TS-119P II. Jedná se o čtyřdiskový, dvoudiskový a jednodiskový model, přičemž všechny slibují velmi slušný výkon díky 2GHz procesoru Marvell, a přesto slušnou cenu.Určeny jsou pro domácí uživatele či drobné podnikatele a mohou být aktualizovány na nejnovější firmware QNAP NAS 3.5. Otázkou je, proč jej tyto novinky nemají již od začátku. Kromě 2GHz procesoru jsou TS-x19P II vybaveny 512 MB paměti a jedním, nebo dvěma ethernetovými porty. Dle tiskové zprávy bychom je měli být schopni snadno integrovat do stávající sítě a poskytnout centralizované úložiště dat s antivirovou ochranou pro platformy Windows, Linux, Unix či Mac.Dále mají v nabídce FTP server, souborový manažer spravovaný přes webové rozhraní WebDAV, službu MyCloudNAS pro vytvoření osobního cloudu, UPnP, BitTorrent/HTTP/FTP/eMule stahování a můžeme jej ovládat z přístrojů pro iOS či Android.Co se týče oněch přenosových rychlostí, v prostředí Windows s využitím protokolu Samba to má dělat až 109 MB/s při stahování dat a 75 MB/s při odesílání dat na server. Bez disků pak spotřebují v klidovém režimu 4 W a při aktivitě 7 W.
  • TS-419P II – 4diskový, 2GHz procesor, 512MB DDR3 paměti, 2x Gigabit LAN; hot-swap
  • TS-219P II – 2diskový, 2GHz procesor, 512MB DDR3 paměti, 1x Gigabit LAN; hot-swap
  • TS-119P II – 1diskový, 2GHz procesor, 512MB DDR3 paměti, 1x Gigabit LAN

Zdroj: TZ QNAP
reklama
Nejnovější články
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku
Ačkoliv nám firma AMD dříve slibovala, že zvláště dodávky grafických karet se v druhé polovině roku zvýší, bylo zřejmé, že poptávka s celým jejím dluhem bude těžko uspokojena. A to Lisa Su také potvrdila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX
Společnost Sapphire známe spíše jako dlouhodobého AIB partnera firmy AMD, který vyráběl grafické karty ještě v době, kdy byla ATi samostatnou firmou. Nyní tu ale máme novinku v podobě počítačové skříně. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021 Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021
V poslední době se roztrhl, či možná zatím jen značně natrhl pytel s herními počítači či konzolemi, které jsou založeny na x86 hardwaru a využívají moderní mobilní platformy firem Intel a AMD. Co nabídne GPD WIN Max 2021?
Dnes, aktualita, Jan Vítek