Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Quakes

Registrace: 21.5.2006
Komentářů: 24, score 2.2
Účast v Expertiádách: 57 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 12.3.2021 s hodnocením +7:
1­) Betaverze vydají výrobci základních desek a ne samotné AMD a je to vcelku běžná věc
2­) Vydávání betaverzí není specifikum pouze výrobců AMD, ale je běžné třeba i u desek pro Intel.
Komentář z 20.2.2021 s hodnocením +5:
Jako guru IT toho o cenách asi moc nevíte, třeba Voodoo 5 5500 se na eBay běžně nabízí mezi 5000­-10000Kč a Voodoo 3 3500 TV i s modrým AV kabelem na tom bude obdobně. Svoji sbírku funkčních Voodoo karet odhaduji na cca 15­-20k Kč.
Komentář z 13.5.2021 s hodnocením +3:
Stream používám už od roku 2004 a nepamatuji si, že by mě někdy padl a online nedostupnost pamatuji asi jen 2x.
Hry samozřejmě instaluji tam, kam potřebuji, stačí si v nastavení klienta nastavit další složku, kam se mají hry instalovat a těch složek může být několik. Zde vidím spíše problém mezi židlí a klávesnicí a možná u poskytovatele internetu.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 25.11.2021 s hodnocením -1:
Nejsem zrovna fanda kryptoměn a přímí zákaz podle mě není ta nejsprávnější cesta, ale pokud by evropská unie chtěla nějak regulovat spotřebu, tak by bylo výhodnější jít spíše cestou podobnou systému FUP u dat. Na jednu osobu by připadalo určité množství KW měsíčně za zvýhodněnou cenu, a co by bylo přes tento limit tak by bylo za mnohem vyšší cenu. Samozřejmě by se musel zohlednit i tarif, zda má někdo ohřev teplé vody nebo elektrické topení. Toto by mohlo částečně vyřešit současný problém vysokých cen energií pro běžnou spotřebu, protože ten co by měl vysokou spotřebu, by zvýšenou cenou elektřiny přes svůj limit částečně dotoval cenu elektřiny pro běžnou spotřebu.
Komentář z 22.2.2021 s hodnocením 0:
Tak toto je o Carmacka opravdu hodně velká fantazie. Podle mě je jediná cesta vytvoření speciální revize grafických karet s upraveným jádrem, které z grafické karty udělají zase pouze herní grafickou kartu, jako to bylo před lety a nebude možné je používat pro výpočty. Současná snaha to řešit úpravou ovladačů nebude mít dlouhého trvání, protože časem se objeví upravené ovladače, které toto omezení výkonu zruší.
Komentář z 6.4.2021 s hodnocením +1:
Ano do PC pro děti je to dostačující, před cca 2 měsíci jsem stavěl známému PC pro děti a sehnat slušnou grafiku byl opravdu problém, nakonec jsem sehnal bazarovou MSI GeForce GTX 1050 Ti i s roční zárukou která je ještě o něco pomalejší než tato GTX 1650. Děti hrají Minecraft a world of tank a protože nemají zkušenosti s hraním her na PC, tak si můžou zahrát celou řadu kvalitních starších her, které jde koupit za pár euro a na tomto PC pojedou bez problému.