Registrace: 7.8.2018
Komentářů: 354, score -1.1 | Svět mobilně: 3/-1.7 | Digimanie: 1/13.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 1 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 29.8.2020 s hodnocením +9:
Divím se, že Amíci, kteří řeší každou hovadinu, nezakáží Tesle ty ­"autopiloty­" používat.
Komentář z 23.7.2019 s hodnocením +8:
Programování je hlavně o logickém myšlení, takže ten, kdo zvládne programovat binárně, zvládne levou zadní i trinární programování a naopak. Navíc v dnešní době už není ve většině případů třeba řešit logiku na úrovni bitů či tritů, ale programujeme ve vyšších jazycích, které nám hardware tak nějak maskují, takže kolikrát vůbec nepotřebujeme řešit, na čem to běží.
Takové echo ­'Hello world.­' bude fungovat tam i tam. Navíc trinární logika má obrovskou výhodu, že binární logika v ní funguje úplně stejně a bez omezení. Ten třetí stav není třeba využívat, stejně jako dneska při většině celočíselných operací nevyužíváme celou 64bitovou šířku současných procesorů.
Neberte to ale tak, že si myslím, že se to prosadí. Nemyslím. Ale nevidím problém v tom, že to bude okrajově existovat.
Komentář z 27.4.2020 s hodnocením +7:
Děkuji a chválím za pěkný článek. Přesně takhle si představuju, že mají články na tomto webu vypadat.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 25.11.2019 s hodnocením -24:
Je vtipné, jak novináři řeší blbosti. Nikdo je snad nenutí zveřejnit recenzi minutu poté, co jim Intel dovolí, že ji zveřejnit mohou. Klidně to mohli o pár hodin odložit. Navíc, když jim to tak děsně vadilo, mohli se s AMD dohodnout, ať to taky zkrátí.
A ještě vtipněji to vyzní od českých novinářů, kteří žádné recenze nepíší, jen umí kopírovat práci jiných.
Komentář z 23.6.2020 s hodnocením -23:
Jste si jistý, že v tom dubnu, ze kdy je ten slajd, bylo od AMD na trhu něco silnějšího? Ono i dva měsíce poté prakticky nic lepšího s procesorem AMD neseženete. Stejný notebook už tedy seženete s ­"plnohodnotnou­" 2060, která má ale max. takt jen 1298 MHz, protože je škrcená na 65W TDP.
Ale kopnout si do Intelu kvůli neschopnosti AMD je tak lákavé, že?

Komentář z 14.2.2020 s hodnocením -11:
Proč vytahujete nějaký standard html, když je řeč o DirectX. DirectX na rozdíl od html je projekt Microsoftu.
Že prohlížeče neumí html standard, je věc známá prakticky od počátku. A nikdy se nezměnila. Je to proto, že w3c vymyslí standard, často na základě toho, co některý z prohlížečů zavedl experimentálně a pak čakají, že se všichni přizpůsobí. U DirectX je to přesně opačně.
Ale že se divím, to jste celý vy. Vytáhnete nějaký už dávno nepodporovaný IE a nadáváte na Microsoft, místo abyste přiznal, že vaše milované AMD to podělalo a nemá ani dost slušnosti na to, aby to přiznalo.