Radeon HD 6970 se ukázal v podání PowerColor

Radeon HD 6970 se ukázal v podání PowerColor
, , aktualita
Oficiální vypuštění nových Radeonů HD 6970 se plánuje sice až na středu, ovšem již nyní si můžeme prohlédnout tuto kartu dodávanou od známé společnosti PowerColor . PowerColor Radeon HD 6970 má referenční design, jeho čip obsahuje 1536 Stream...
K oblíbeným
reklama
Oficiální vypuštění nových Radeonů HD 6970 se plánuje sice až na středu, ovšem již nyní si můžeme prohlédnout tuto kartu dodávanou od známé společnosti PowerColor .PowerColor Radeon HD 6970 má referenční design, jeho čip obsahuje 1536 Stream procesorů, 96 texturovacích jednotek a pracuje na 880 MHz. Paměti v podobě 2 GB GDDR5 tikají na vysokých 5500 MHz a jsou připojeny přes 256bitové rozhraní.Spotřeba karty se má držet pod 300 W a jako obrazové výstupy nám nabídne Dual DVI, mini HDMI a dva mini DisplayPort. Levnější alternativou bude Radeon HD 6950 s 800MHz GPU (1480 Stream procesorů, 88 TU a 2 GB paměti na 5000 MHz) a TDP pod 225 W.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
Včera, článek, Jan Vítek1 komentář
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek22 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek11 komentářů