www.svethardware.cz
>
>

Radiohead uvádí Public Library, veřejný archiv svého obsahu

Radiohead uvádí Public Library, veřejný archiv svého obsahu
, , aktualita
Zatímco spousta hudebních skupin si úzkostlivě chrání všechen svůj obsah, britští Radiohead ho už několikrát dali k dispozici všem zadarmo. Nyní spouští Radiohead Public Library, stránku obsahující i vzácný obsah.
K oblíbeným
reklama
Britská hudební skupina Radiohead už několikrát překvapila veřejnost svým přístupem ke svým posluchačům, kdy dala např. zdarma k dispozici celé album. Nyní v tom pokračuje a spustila Radiohead Public Library, což je jakýsi veřejný archiv obsahu skupiny, tedy tu najdete videoklipy i celé koncerty (tedy zdarma a legálně), obrázky i merchandise produkty, jako jsou např. trička. Zakoupit půjdou i samotná alba ve fyzické podobě (včetně vinylu), můžete si také stáhnout kartu člena klubu.
 
Radiohead Public Library logo
 
Jsou zde nově i písně, které doposud nebyly k dispozici na streamovacích službách. Příkladem může být první album Drill z roku 1992, charitativní píseň I Want None of This z roku 2005 nebo Tkol Rmx 8 z 2011. Pokud jde o hudbu, tak odkazy vedou na streamovací služby Apple Music a Spotify, takže je potřeba mít tu zřízený účet. Videa jsou přístupná přímo přes přehrávač na stránkách a na YouTube kanálu skupiny, na který byla přidána. Stránky mohou někomu připadat poněkud chaotické, ale to už jsou prostě Radiohead. Členové skupiny pak mají být každý den "knihovníkem" a vytvoří pro fanoušky playlist.
 
Thom Yorke - Lotus Flower
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Jaký bude "velký Radeon Navi"? Možná s 5120 jádry, ale dle falešného dokumentu Jaký bude "velký Radeon Navi"? Možná s 5120 jádry, ale dle falešného dokumentu
Aktualizováno: Fámy kolují nejen o očekávaných čipech NVIDIA Ampere, ale také kolem "velkých Navi", jak se označuje hi-end, který si má AMD připravovat pro letošní rok. Nové informace mají mít původ ve firmě SK Hynix.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Overclocker obohatil své chlazení o ledového draka vyfukujícího dusík Overclocker obohatil své chlazení o ledového draka vyfukujícího dusík
Při chlazení tekutým dusíkem se obecně na estetiku nehraje, ostatně jde vesměs o pokusy či snahy o překonání rekordů, takže důraz se klade především na funkčnost a většinou postačí kus vhodně tvarovaného kovu. Max Parisotto je ale jiného názoru.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
16jádrový Ryzen 9 3950X vyjde na polovinu ceny hypotetického monolitu 16jádrový Ryzen 9 3950X vyjde na polovinu ceny hypotetického monolitu
AMD se v případě architektury Zen vydala cestou vícečipových procesorů, což od generace Ryzen 3000 poznali i uživatelé běžných desktopů. Dosud ale nebylo jasné, kolik přesně může AMD tímto přístupem ušetřit. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD na Mindfactory drtí Intel, získává 86% tržní podíl AMD na Mindfactory drtí Intel, získává 86% tržní podíl
Od největšího německého prodejce elektroniky Mindfactory máme další čísla prodejů procesorů AMD a Intel. Zatímco díky serverům, sestavám a notebookům celosvětově Intel i nadále drtí AMD, v prodejích kusových procesorů je tomu naopak.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Raspberry Pi 4 v nové revizi má opravený USB C Raspberry Pi 4 v nové revizi má opravený USB C
Už loni v červenci jsme se dozvěděli o tom, že Raspberry Pi 4 má chybně implementovaný port USB C, což bohužel nebyl jediný problém tohoto zařízení. Nyní ale přichází nová revize, která už by měla mít napájecí USB v pořádku. 
Včera, aktualita, Jan Vítek