Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Rafan

| TV Freak
Registrace: 19.4.2003
Komentářů: 337, score 1.7 | TV Freak: 2/1.0
Účast v Expertiádách: 4 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 4.6.2020 s hodnocením +12:
Co je to ale platné, když se ten výkon u Intelu v reálném užití včetně her nenajde.­" Nezaměřujme se na benchmarky­" To jsou slova nejvyššího z nejvyšších :­-­)­).
Komentář z 17.7.2018 s hodnocením +9:
Jestli NV něco mistrně zvládá, tak je to právě marketing. Je v tom dokonce tak dobrá, že i různé průšvihy dokáží marketingem přetavit v přednost a prodat to lidem jako něco co musí mít. Dokáži si představit že horší ovladače okomentují asi ve smyslu ­" s naším ovladačem se nikdy nebudete nudit :­-­)­) ­".
Komentář z 17.7.2018 s hodnocením +9:
GK od NV jsem už neměl cca. 9­-10 let a tak mohu komentovat ovladače NV jen z druhé ruky, ale faktem je, že s ovladači AMD jsem problém neměl. Zato od majitelů NV jsem slyšel a i četl na webu, kdy čas od času varují před nějakou verzí ovladačů. AMD si studii objednalo s největší pravděpodobností proto, že si bylo jisté jak studie dopadne, aniž by muselo nějak tlačit na výsledek studie ve svůj prospěch. Hodnotím to jako dobrý marketingový tah.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 17.2.2012 s hodnocením -4:
Vy si z nás děláte srandu že?Neznám víc prasácky optimalizovaný OS než jsou Windows.Je my 50 let a mám počítač od dob MS­-DOS a kromě Win NT a Vist jsem měl všechny verze OS Windows.Můj poznatek je že PC s čistým OS nejede nijak výrazně rychleji než třeba dnešní Win7 a to s přihlédnutím k rozdílnosti tehdejšího hardware a dnes je výsledek tristní.Pokud jsem nadával na mizerný kód Windows tak pokud jde o vývojáře aplikací pro Win tak ti se snad předhání kdo to zprasí víc.Často mám pocit že jsou tito lidé na výplatních listinách výrobců Hardware aby se dobře prodával.Nedivte se že po těchto zkušenostech o OS Win v mobilu a tabletech nechci ani slyšet.Když pominu všechny tyto trable tak z představy kdy MS ovládá PC trh a teď by k tomu MS ovládl ještě mobilní mě z takového monopolního molochu běhá mráz po zádech.Vy jako novináři by jste měly na tuto skutečnost varovně poukazovat a ne tento vývoj ještě podporovat.Nebo že by měl zvláštní výplatní listiny i MS?
Komentář z 7.11.2017 s hodnocením -3:
Možné to je. Co ale brání, aby se to rozšířilo i na platformu Windows. Když už to sekám jak Baťa cvičky, budu to osazovat i jinde né?
Komentář z 13.10.2020 s hodnocením -2:
Moc bych se neradoval. Tento stav bych přirovnal k plnému sudu vody do kterého přitéká konstantní množství další vody a ta stále přetéká přes okraje. Hoďte do sudu cihlu a ta vytlačí svým objemem vodu přes okraj o to větší, plus vytvořená vlna. Pak se hladina uklidní a je pod okrajem a chvilku ač do sudu stále voda přitéká se nepřelévá nic.