www.svethardware.cz
>
>
>

Razer dnes prodává své periferie za poloviční ceny

Razer dnes prodává své periferie za poloviční ceny
, , aktualita
Společnost Razer oznámila svou velkou prodejní akci, která se týká jeho vlastního obchodu. Na něm si můžete dnes koupit s využitím přiděleného kódu jednu periferii, na niž dostanete 50% slevu. Čas máte do sobotní desáté hodiny ranní.
K oblíbeným
reklama
Včera večer tedy Razer ohlásil tuto překvapivou akci, v jejímž rámci si můžeme i u nás nakoupit jednu (snad libovolnou) periferii z oficiálního obchodu Razer. Je tedy řeč o periferiích a ne o herních počítačích Razer Blade, což by jistě mnozí uvítali s větším nadšením.

Akce začala v našem regionu v deset hodin ráno, čili máme čas do stejné hodiny příštího dne. Do té doby si musíte ještě před uskutečněním nákupu vytvořit účet jako Razer Insider, tedy spojit své Razer ID s účtem Razer Insider. Nejdříve si tedy vytvoříte účet Razer ID, pak se s jeho využitím přihlásíte do programu Razer Insider, kde kliknete v nastavení na External Accounts a dále na tlačítko Associate with Razer ID a poté se opět přihlásíte do systému (viz screenshoty v uvedeném odkazu). Následně si zde vyžádáte příslušný kód, který vám pak v obchodu Razer zajistí padesátiprocentní slevu na jednu periferii.

Zdroj: Razer Store
reklama
Nejnovější články
Poslední aktualizace PS5 vyřešila problém s hraním na Samsung QLED TV Poslední aktualizace PS5 vyřešila problém s hraním na Samsung QLED TV
Sony do první velké aktualizace PlayStationu 5 zahrnulo také opravu chyby, kvůli které nefungovalo hraní ve 4K s HDR a 120 Hz na televizích od Samsungu. Konzole se také konečně naučila automaticky přepínat mezi SDR a HDR podle herního titulu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Keynote Applu Spring Loaded bude 20. dubna. Co očekáváme? Keynote Applu Spring Loaded bude 20. dubna. Co očekáváme?
Apple včera oficiálně oznámil, že jeho jarní keynote se bude konat 20. dubna. Zatím můžeme jen spekulovat, co vše se představí. Takřka jisté jsou nové iPady Pro, možná to budou i nové Macy s procesory M1 a další.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
DARPA si vybrala i Blue Origin pro vývoj jaderného raketového pohonu DARPA si vybrala i Blue Origin pro vývoj jaderného raketového pohonu
Na planetě Kerbin jej už dávno používají, ale na Zemi jej ještě zbývá vyvinout, i když princip je jasný, stejně jako cesta k vývoji fungující verze. Jde o jaderný pohon pro rakety, jejž si nyní u amerických firem "objednala" DARPA. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Alder Lake-S i P v blokových diagramech, jaké by mohlo být uspořádání? Alder Lake-S i P v blokových diagramech, jaké by mohlo být uspořádání?
Intel by měl mít zájem vyslat na trh procesorovou generaci Alder Lake co možná nejdříve, ale zda to bude opravdu ještě letos, to se uvidí. Prozatím se můžeme podívat na fanouškovské schematické znázornění desktopových verzí S i mobilních P či M. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Helikoptérka na Marsu zatím vyčkává, potřebuje softwarovou záplatu Helikoptérka na Marsu zatím vyčkává, potřebuje softwarovou záplatu
Na konci minulého týdne se měla poprvé do vzdušného prostoru Marsu dostat helikoptérka Ingenuity, ovšem přípravy na první let byly nakonec zrušeny, neboť se vyskytla jistá chyba. Nyní se čeká na softwarovou záplatu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek