www.svethardware.cz
>
>
>

Razer dnes prodává své periferie za poloviční ceny

Razer dnes prodává své periferie za poloviční ceny
, , aktualita
Společnost Razer oznámila svou velkou prodejní akci, která se týká jeho vlastního obchodu. Na něm si můžete dnes koupit s využitím přiděleného kódu jednu periferii, na niž dostanete 50% slevu. Čas máte do sobotní desáté hodiny ranní.
K oblíbeným
reklama
Včera večer tedy Razer ohlásil tuto překvapivou akci, v jejímž rámci si můžeme i u nás nakoupit jednu (snad libovolnou) periferii z oficiálního obchodu Razer. Je tedy řeč o periferiích a ne o herních počítačích Razer Blade, což by jistě mnozí uvítali s větším nadšením.

Akce začala v našem regionu v deset hodin ráno, čili máme čas do stejné hodiny příštího dne. Do té doby si musíte ještě před uskutečněním nákupu vytvořit účet jako Razer Insider, tedy spojit své Razer ID s účtem Razer Insider. Nejdříve si tedy vytvoříte účet Razer ID, pak se s jeho využitím přihlásíte do programu Razer Insider, kde kliknete v nastavení na External Accounts a dále na tlačítko Associate with Razer ID a poté se opět přihlásíte do systému (viz screenshoty v uvedeném odkazu). Následně si zde vyžádáte příslušný kód, který vám pak v obchodu Razer zajistí padesátiprocentní slevu na jednu periferii.

Zdroj: Razer Store
reklama
Nejnovější články
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu
Na trh příští měsíc vstoupí čtveřice monitorů od AOC z nové řady V4: U27V4EA, Q32V4, Q27V4EA3 a Q24V4EA. Nabízí modely s rozlišením QHD či UHD a úhlopříčkami od 23,8" do 31,5". Zaujmout by mohly hlavně zákazníky zaměřené na design a cenu.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře