www.svethardware.cz
>
>
>
>

Razer Firefly: podložka pod myš s barevným podsvícením

Razer Firefly: podložka pod myš s barevným podsvícením
, , aktualita
Razer si připravil originální podložku pod myš, která má různovarevné LED podsvícení. Výrobce mluví o funkci Lighting FX, která umožní zvolit si libovolné barvy a také světelné efekty, jimiž můžeme svou podložku oživit.
K oblíbeným
reklama
Razer Firefly tedy disponuje funkcí Lighting FX, přičemž dle výrobce tvoří novou kategorii zařízení Chroma. Jde prostě o systém barevných LED, které jsou posázeny na okraji podložky a my je můžeme ovládat pomocí příslušného softwaru. LED jsou tedy umístěny na levém, pravém a spodním okraji podložky a nahoře máme řídicí elektroniku a kabel. Otázka je, zda se o ono vyvýšené místo nebude zadrhávat kabel od myši.

Podložka se tedy řadí do stejné rodiny jako myši Razer DeathAdder Chroma a Razer Naga Epic Chroma, klávesnice Razer BlackWidow Chroma nebo headset Razer Kraken 7.1 Chroma. Všechny tyto periferie nabízí RGB LED s možností nastavení libovolného odstínu pomocí softwaru Razer Synapse.

Vedle toho Razer nabízí také příslušné Chroma SDK, které mohou využít herní vývojáři k tomu, aby integrovali podsvícení do svých her, které tak mohou změnou barvy něco signalizovat nebo jen dotvářet atmosféru. Vrchní část podložky má mikrotexturu a spodní je zase pogumovaná, aby neklouzala po stole. Rozměry podložky jsou 355 x 255 x 4 mm a hmotnost 380 gramů. Vyžadován je pouze volný USB port a systém Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / Windows XP (32-bit) / Mac OS X (v10.8-10.10).

Razer ji vyšle na trh v červnu a nepůjde o nic levného. V Americe si ji zákazníci budou moci pořídit za 60 dolarů, ovšem v Evropě bude k dostání dokonce za 75 euro.

Zdroj: TZ Razer
reklama
Nejnovější články
Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů
A výsledná částka může být ještě mnohem vyšší, neboť VLSI žaluje firmu Intel ve více státech, přičemž ten se pochopitelně brání a chystá se odvolat. O co konkrétně v tomto případu ovšem jde a které patenty měly být porušeny?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek