www.svethardware.cz
>
>
>

Razer se také pustil do výroby pohybového ovladače

Razer se také pustil do výroby pohybového ovladače
, , aktualita
Společnost Razer vyrábějící herní periferie se rozhodla své portfolio produktů obohatit o pohybový ovladač Hydra, který vyvíjela společně s firmou Sixense. Hydra má, jak jinak, odhalit celou novou dimenzi herních prožitků pro uživatele PC....
K oblíbeným
reklama
Společnost Razer vyrábějící herní periferie se rozhodla své portfolio produktů obohatit o pohybový ovladač Hydra, který vyvíjela společně s firmou Sixense. Hydra má, jak jinak, odhalit celou novou dimenzi herních prožitků pro uživatele PC.Dle Razeru tento ovladač využívá magnetický způsob detekce pohybu a má protiskluzový povrch ze saténu, analogovou páčku, čtyři tlačítka Hyperesponse, spínač režimu rapid-fire a kabel, jenž by se neměl ani v zápalu hry zamotat. Společně s ovladačem dostaneme hlavní stanici vybavenou přesným senzorem, jenž prý dokáže zachytit pohyb s přesností na 1 mm a náklon po jednotlivých stupních, přičemž nepotřebuje mít přímou viditelnost na ovladač.Razer se také spojil s firmou Valve, známým autorem série Half Life, s níž bude nabízet speciální balení skládající se ze dvou těchto ovladačů, hlavní stanice a plné verze nedávno vypuštěné hry Portal 2. Hydra však bude fungovat s více než 125 ostatními tituly a na trh přijde v červnu s cenou 140 euro i USD za zmíněné speciální balení. Předobjednat jej budeme moci už v květnu.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
PS5 se prodalo rekordních 10 milionů kusů, nové Xbox si ale také nevedou zle PS5 se prodalo rekordních 10 milionů kusů, nové Xbox si ale také nevedou zle
Společnosti Sony a Microsoft se nově podělily o své finanční výsledky týkající se i herních konzolí PlayStation 5 a Xbox Series X a S. Obě se chlubí rekordními čísly, i když vítěz tu přece jen je a vcelku jasný a očekávaný. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Alder Lake mají být letos jen pro nadšence: série K a KF plus Z690 Alder Lake mají být letos jen pro nadšence: série K a KF plus Z690
Není to samozřejmě jisté, ale dle Igora Wallosseka by Intel měl letos dostat na trh jen velice omezenou skladbu desktopových procesorů Alder Lake s tím, že ostatní modely plus slabší čipové sady přijdou až v dalším roce.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Tchaj-wan schválil stavbu 2nm továrny TSMC, kdy bude spuštěn provoz? Tchaj-wan schválil stavbu 2nm továrny TSMC, kdy bude spuštěn provoz?
Tchaj-wanské úřady přijaly záměr TSMC postavit poblíž města Baoshan novou továrnu, která bude využita pro výrobu dosud nejmodernějším známým procesem této společnosti. Jde o N2, čili o 2nm proces. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Hubble našel vodní páry na měsíci Ganymede Hubble našel vodní páry na měsíci Ganymede
Hubbleův vesmírný dalekohled sleduje už velice dlouho okolní vesmír včetně lokálních planet a jejich měsíců. Má tak i řadu snímků jupiterova měsíce Ganymede, díky nimž se objevil důkaz o tom, že na něm existuje voda v podobě páry.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Microsoft: systémové požadavky Windows 11 jsou platné a budou vynucovány Microsoft: systémové požadavky Windows 11 jsou platné a budou vynucovány
Někteří jistě čekali, že to se systémovými požadavky Microsoftu na instalaci a zprovoznění OS Windows 11 nebude nakonec tak horké, ale z firmy nyní zní, že si stojí za svým a bude si je vynucovat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů