www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

Razer ustřihl kabely. Přináší tři bezdrátové novinky pro hraní

Razer ustřihl kabely. Přináší tři bezdrátové novinky pro hraní
, , aktualita
Ani Razer nechce zůstat pozadu v oblasti bezdrátových herních periferií a představil tento týden bezdrátové varianty tří svých produktů: myši DeathAdder V2, klávesnice BlackWidow V3 a sluchátek BlackShark V2.
K oblíbeným
reklama
Bezdrátové příslušenství přestalo být mezi hráči naprosté tabu jako dříve, a většina herních značek má v nabídce alespoň jeden produkt z každé kategorie. Výjimkou není ani Razer, který pro tyto účely využívá svou bezdrátovou technologii HyperSpeed s odezvou 195 μs – to je údajně o 25 % méně než u konkurence. Razer tentokrát pomyslně ustřihl drátek u tří ze svých produktů a nabídl je v bezdrátové verzi. To by ovšem neměla být jediná změna, údajně také došlo k dalším vylepšením. V nabídce samozřejmě zůstanou i původní varianty periferií s kabelovým připojením.
 
 
Nejlevnější z novinek je myš Razer DeathAdder V2 Pro, která vychází z modelu DeathAdder V2. Ke spojení s počítačem lze využít 2,4GHz přijímač HyperSpeed, Bluetooth nebo dokonce kabel SpeedFlex. Myš si zachovala ergonomický design, kterým je řada DeathAdder proslulá. Používá optický snímač Razer Focus+ s rozlišením 20 000 DPI, druhou generaci optických spínačů s odezvou 0,2 ms a životností až 70 milionů kliknutí nebo vnitřní paměť, která poskytuje místo pro pět uživatelských profilů použitelných na různých počítačích.
 
Životnost baterie dosahuje 120 hodin v režimu Bluetooth, ale pokud vyžadujete nižší odezvu, v kombinaci s technologií HyperSpeed neočekávejte delší výdrž než 70 hodin. K nabíjení slouží kabel microUSB, přičemž lze myš používat a nabíjet zároveň. Pokud vyžadujete stylovější způsob nabíjení, můžete si dokoupit dokovací stanici s RGB podsvícením Chroma, kterou můžete znát z bezdrátových myší Viper Ultimate nebo Basilisk Ultimate.
 
 
Druhou bezdrátovou novinkou je mechanická klávesnice BlackWidow V3 Pro, která nabízí velmi podobný design jako BlackWidow V3. Podobně jako v případě výše uvedené myši si můžete vybrat, zda chcete klávesnici připojit pomocí technologie HyperSpeed, Bluetooth nebo kabelu USB-C. Vylepšená verze přináší kromě bezdrátového připojení také multimediální klávesy a multifunkční ovladač z modelu Elite, vylepšené mechanické spínače a klávesy Doubleshot ABS. Výdrž se může dostat až na 192 hodin při použití Bluetooth.
 
 
Nakonec tady máme bezdrátový headset BlackShark V2 Pro, který proti předchozímu modelu BlackShark V2 přináší absenci 3,5mm jacku a několik drobných změn. Výrobce slibuje dosah až 12 metrů a výdrž 24 hodin na jedno nabití, které probíhá přes konektor microUSB. Sluchátka by si měla zachovat design pro komfortní nošení, zatímco hmotnost se zastavila na 320 g.
 
Všechny tři novinky jsou již v prodeji na americkém trhu, do Evropy se nejspíš dostanou později. Myš DeathAdder V2 Pro stojí 130 dolarů (3 000 Kč bez DPH), klávesnice BlackWidow V3 Pro vyjde na 230 dolarů (5 300 Kč) a headset BlackShark V2 Pro dostal cenovku 180 dolarů (4 100 Kč).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google odhalil zero-day zranitelnost ve Windows, kterou zneužívají útočníci Google odhalil zero-day zranitelnost ve Windows, kterou zneužívají útočníci
Windows 10 i starší verze systému obsahují významnou chybu zabezpečení, o které poprvé informoval Google. Vzhledem k tomu, že chybu údajně aktivně zneužívají hackeři, se rozhodl dát Microsoftu na vyřešení pouze týden. Oprava nejspíš přijde až 10. listopadu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nástupce pro DJI Mavic Mini odhalen v předstihu. Nahrává ve 4K Nástupce pro DJI Mavic Mini odhalen v předstihu. Nahrává ve 4K
Výrobce DJI příští týden uvede na trh nový kompaktní dron, který v nabídce nahradí aktuální Mavic Mini. Ponese jednodušší název DJI Mini 2 a jeho parametry, design či cenu známe v předstihu již nyní.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Xbox Game Bar pro Windows 10 nyní ukáže, které aplikace zpomalují systém Xbox Game Bar pro Windows 10 nyní ukáže, které aplikace zpomalují systém
Microsoft dnes vydal nový widget pro Xbox Game Bar, který zobrazuje procesy využívající CPU, GPU a RAM. Uživatel může snadno ukončit ostatní aplikace bez opouštění hry. Další funkce potom prozradí, zda je počítač připraven na DirectX 12 Ultimate.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Google přichází se službou VPN v balíku Google One Google přichází se službou VPN v balíku Google One
Společnost Google přichází s novou službou pro své zákazníky. V rámci nejvyšší verze svého balíčku Google One zpřístupňuje uživatelům službu VPN pro zařízení s Androidem. Služba ale nebude dostupná všude.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Finanční výsledky Applu: daří se, ale iPhony a Čína dělají potíže Finanční výsledky Applu: daří se, ale iPhony a Čína dělají potíže
Společnost Apple zveřejnila své finanční výsledky. Nebyly sice zrovna špatné, ale bylo zde několik závažných propadů. Vrásky na čele způsobila především Čína, ale moc radosti nebylo ani z prodejů iPhonů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře