Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Razer znovu uvádí periferie s motivem StarCraft 2

20.2.2013, Jan Vítek, aktualita
Razer znovu uvádí periferie s motivem StarCraft 2
Společnost Razer si připravila nové verze svých periferií, jež se inspirovaly ve hře StarCraft 2, a to při příležitosti vypuštění StarCraft 2: Heart of the Swarm. Jedná se o myš Razer Spectre, klávesnici Razer Marauder a headset Razer Banshee....
Společnost Razer si připravila nové verze svých periferií, jež se inspirovaly ve hře StarCraft 2, a to při příležitosti vypuštění StarCraft 2: Heart of the Swarm. Jedná se o myš Razer Spectre, klávesnici Razer Marauder a headset Razer Banshee.

Razer Spectre je pětitlačítkový model s vícebarevným LED podsvícením, nastavitelným odporem tlačítek a také laserovým senzorem Razer Precision 3.5G s rozlišením 5600 dpi. Myš již má být k dispozici za cenu 60 euro, což je bohužel stejná částka jako v USA, ovšem tam to mají v dolarech.

Klávesnice Razer Marauder StarCraft II Gaming Keyboard má také podsvícení APM Lighting System s měnitelnými barvami, dále možnost ukládat makra, laserem vytvořené popisky kláves a stejně jako myš má dotazovací frekvenci 1000 Hz. Cena klávesnice se vyšplhala na vysokých 100 EUR/USD, což je tedy celkem dost za klávesnici, která ani není mechanická.

A nakonec je tu s cenou 90 EUR/USD headset Razer Banshee. Ten také nabídne APM Lighting System, k tomu 50mm reproduktory, oddělitelné rameno s mikrofonem, zabudované ovladače hlasitosti (Volume a Mic) a také nám slibuje dobré odstínění okolního hluku.

Nakonec si pro všechny tyto periferie můžeme koupit Razer StarCraft II Zerg Edition Messenger Bag, což je batoh s nylonovými pouzdry pro všechny tři periferie, do nějž se vejde také notebook a další příslušenství. Cena je 80 euro. Zda toto vše stojí za uvedené výdaje, to můžete posoudit sami. Nicméně je jasné, že zde neplatíme jen za hardware.

Zdroj: TZ Razer