www.svethardware.cz
>
>
>

Rdio nově nabídne streamování hudby zdarma, konkuruje Spotify

Rdio nově nabídne streamování hudby zdarma, konkuruje Spotify
, , aktualita
Internetová služba Rdio existuje již delší dobu, ale pokulhávala možnostmi, funkcemi a celkovým dojmem. Nyní ale změnila strategii a nabízí možnost přehrávání hudby zdarma za podpory reklamy. Podobně jako Spotify.
K oblíbeným
reklama
Služba Rdio není na poli internetových hudebních služeb tohoto typu zrovna novinkou. Komplikací byla absence konkurenceschopných funkcí a možností. Loni Rdio spustilo nově možnost poslouchat internetová rádia zdarma (s podporou reklamy), což byla ale jediná možnost. Pro přehrávání specifické hudby či konkrétních interpretů bylo potřeba zaplatit.

To se ale nyní změnilo, protože provozovatel služby přehodnotil strategii a slibované se stalo skutečností - platit není nutné, pokud nám nevadí přítomnost reklamy. Je to tedy velmi podobné, jako u konkurenční služby Spotify.

Souběžně s novými možnostmi dostala služba nový jednoduchý a použitelný design. Podstatnou novinkou je také fakt, že máme možnost poslouchat hudbu bez předplatného nejen v internetových prohlížečích, ale také mobilních aplikacích.

Pokud se rozhodneme pro některou z placených variant, můžeme si vybrat hned z několika možností. Za necelých 83 Kč / měsíc získáme předplatné pro webové prohlížeče s možností stáhnout si aplikaci pro desktop, díky které získáme přístup ke všem funkcím a možnostem. Předplatné zahrnující mobilní zařízení získáme za 165 Kč / měsíc.

Zajímavou variantou je rodinný balíček, který zvýhodňuje větší množství uživatelů. Se dvěma účty získáme slevu 19 %, s více účty ještě o něco málo vyšší.

Zdroj: Gizmodo
reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
31.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková12 komentářů
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek3 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů