www.svethardware.cz
>
>
>
>

MS Wireless Notebook Presenter Mouse 8000 - na práci i zábavu

MS Wireless Notebook Presenter Mouse 8000 - na práci i zábavu
, , recenze
Nedávno jsme recenzovali laserovou novinku do kanceláře od Microsoftu a v testu dopadla velmi dobře. Co když se ale vydáte na cesty? Pak vám jistě poslouží druhá myška z řady 8000, která je určena k notebookům a nabízí chytře řešené ovládání prezentací s integrovaným laserovým ukazovátkem. Na své si přijdou i milovníci pohodlí při sledování filmů nebo poslechu hudby. V kombinaci s bezdrátovou technologií Bluetooth už takřka nebudete muset vstávat z křesla, nebo nosit speciální ovladače na přednášky.
K oblíbeným
Kapitoly článku:
  1. MS Wireless Notebook Presenter Mouse 8000 - na práci i zábavu
  2. Instalace a nastavení
  3. Design a zpracování
  4. Praxe a zhodnocení
reklama
Osobně nemám jako recenzent rád tento typ průhledných plastových obalů. Není to ani tak kvůli snížené odolnosti při přepravě a velmi obtížnému složení do původního stavu, největší problém však vidím v nebezpečném otevírání, při kterém můžete snadno poškodit jak produkt, tak i sami sebe. Ve většině případů je totiž nutné použít nůž k prořezání takového obalu a vzhledem k tomu, že nechcete hned zničit i všechny papírové návody a ostatní příslušenství uvnitř krabice, musíte řezat těsně při spojovací hraně. Proto jsem nebyl zrovna nadšen prvním dojmem, překvapilo mě jednoduché řešení tohoto problému nařezáním příslušných hran, a tak sice musíte použít nějakou pomůcku, ale je to prakticky bez problémů. Navíc balení nabízí další specialitku, kterým je otočný průhledný obal z tvrdého plastu.Snáze si tak můžete ještě před koupí prohlédnout produkt z obou stran, jelikož právě spodní strana skrývá tlačítka na ovládání prezentací a multimédií.V balení najdete myš Microsoft Wireless Notebook Presenter Mouse 8000, dvě AAA baterie, CD s ovladači a ovládacím programem, uživatelské příručky, Bluetooth adaptér do USB, plastové cestovní pouzdro a poutko.Plastové pouzdro je v podstatě schránka, ve které se myš otáčí v původním obalu a slouží k bezpečnému přenášení na cestách. K pevnějšímu držení je v balení už zmíněné poutko, které snadno provléknete v horní části obalu.Pod myší je ještě prostor pro Bluetooth adaptér, takže máte vše potřebné vždy při sobě a navíc díky hmotnosti myši včetně baterií budou jedinou překážkou rozměry, které vám mohou zabránit nosit vše v kapse kalhot. Do tašky k notebooku se vejde ale bez větších problémů jako běžná myš.ModelMicrosoft Wireless Notebook Presenter Mouse 8000
Rozměry9,2 (délka) x 5,3 (šířka) x 4,0 (výška) cm
Hmotnost146 gramů
MateriálPlast, kolečko pryž
Počet tlačítek5 + 6 prezentaceBT reset + On/Off + přepínač módu
Typ snímačeLaserový
Rozlišení1000 DPI
Rychlost snímání6000 fps
Napájení2 x AAA baterie
Způsob propojení s PCBluetooth 2,4 GHz
Dosahcca 10 m
reklama
Nejnovější články
Drony útočí. Arabské rafinérie hoří po útoku bezpilotními letouny Drony útočí. Arabské rafinérie hoří po útoku bezpilotními letouny
Drony jsou velkou hrozbou nejen v rukou nezodpovědných amatérských pilotů, ale také v rukou teroristických organizací. Několik dronů totiž o víkendu zaútočilo na Saúdskou Arábii a její rafinérie, přičemž produkce ropy tak v zemi klesla o 50 %.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
AMD EPYC Rome zvládnou v reálném čase kódovat do 8K HEVC AMD EPYC Rome zvládnou v reálném čase kódovat do 8K HEVC
Procesory AMD EPYC se mohou díky svým 64 fyzickým jádrům pochlubit nebývalým hrubým výkonem, který byl nyní použit pro enkoding videa v reálném čase do 8K HEVC. Na to stačí jediný EPYC 7742. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic
Titulu Anthem, který měl zachránit zbytek reputace studia Bioware, kdekdo ještě před vypuštěním na trh věštil neslavný konec. A ten nyní svým způsobem také přišel a zaslouženě dle toho, jaký zájem a ohlas hra vyvolala.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit? Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit?
O uběhlém víkendu se řešily problémy Windows 10 s nejnovějšími záplatami, které mnohým uživatelům rozvrtaly zvuk v systému. A jako obvykle se tyto potíže lišily případ od případu, ovšem týkají se konkrétní aktualizace: KB4515384.
Dnes, aktualita, Jan Vítek15 komentářů
Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky? Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky?
Nový titul Borderlands 3 bude asi ještě nějakou dobu probírán kvůli přístupu vydavatele k recenzentům i kvůli chybám, s nimiž se hráči od minulého pátku potýkají. My se nyní můžeme podívat alespoň na to, jak si vedou grafické karty.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře