reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Stylový barebone od Asusu ve stylu Hi-Fi: Pundit P2-AE2

, , recenze
Stylový barebone od Asusu ve stylu Hi-Fi: Pundit P2-AE2
Asus nechce ztrácet krok a stále rozšiřuje i svou nabídku barebone systémů. Jeden z jeho nejnovějších je Asus Pundit P2-AE2 a jeho ztvárnění je opravdu netypické. Tento miniaturní barebone je postaven na platformě AMD 64, což mu zaručuje velký potenciál.
Stylový barebone od Asusu ve stylu Hi-Fi: Pundit P2-AE2
Hodnocení

Hodnocení takovéhoto zařízení není nikterak jednoduché. Pokud se budeme soustředit na výkonnostní testy, tak o žádný zázrak nejde. A to hlavně díky naprosto tragickému výkonu ve 3D. Na druhou stranu je tento barebone systém určen předevsím pro méně náročné uživatele, respektive pro uživatele nehrající hry. V tomto ohledu je počítač příjemně svižný a na běžné domácí použití bude dostačovat. Přehrávání DVD-Video či DivX není problém, o běžné kancelářské práci ani nemluvě. Jen je škoda, že zde není přítomen DVI popř. S-Video (TV-Out) konektor. Kdyby zde byl onen TV-Out, tak si dokážu představit toto zařízení jako náhradu domácího multimediálního zařízení. Ovšem i v tomto případě by šlo o chabou náhražku, díky málo kvalitnímu zvukovému čipu. Zkrátka a jednoduše tento počítač se hodí do domácností jako náhrada za kancelářský počítač. Další využití mě napadá například jako PC ve školách apod.(Pro zvětšení klikněte)

Instalace tohoto barebone systému je jednoduchá a díky dobrému značení konektorů jí zvládne i méně zdatný jedinec. Uchycení pevného disku a optické mechaniky je precizní a myslím, že lépe vyřešit v takto malém prostoru ani nešlo.

Sečteno a podtrženo. Jedná se o počítač pro méně náročné uživatele a do kanceláří, kde poslouží velmi dobře a to hlavně díky kompaktním rozměrům, nestárnoucímu designu a malému hluku.


ASUS Pundit P2-AE2
Klady
Zápory
Kompaktní rozměry
Atypický vzhled
Dobře řešené chlazení
Vhodně uchycený pevný disk
Málo USB konektorů
Absence DVI a TV-Out
Málo možností rozšíření
Orientační cena: 5 300 Kč bez DPH

Barebone systém Asus Pundit P2-AE2 zapůjčila firma Levi, které tímto děkujeme

reklama
reklama
reklama