reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Ricoh P3000 pro videokonference v cloudu

, , aktualita
Ricoh P3000 pro videokonference v cloudu
Společnost Ricoh se pochlubila se svým novým jednotným komunikačním systémem (Unified Communications System) P3000, který je určen pro pořádání videokonferencí v cloudovém prostředí. Postačí tak mít jen dané zařízení, monitor či jiné zobrazovací...
Ricoh P3000 pro videokonference v cloudu
Společnost Ricoh se pochlubila se svým novým jednotným komunikačním systémem (Unified Communications System) P3000, který je určen pro pořádání videokonferencí v cloudovém prostředí. Postačí tak mít jen dané zařízení, monitor či jiné zobrazovací zařízení, internetovou konektivitu a máme vše potřebné.

Ricoh P3000 je malé skladné zařízení o velikosti malého notebooku (tloušťka 4 cm) s hmotností 1,6 kg. Je tedy snadno přenositelný a dle výrobce má také snadné použití. Pro videokonferenci je připraven 30 sekund po zapnutí, čili tak dlouho má trvat po vyklopení ramena s kamerou a připojení k monitoru či projektoru výběr účastníků konference z adresáře a její spuštění.

Zařízení je vybaveno 94° objektivem, kóduje video pomocí standardu H.264/SVC, umožní nastavit různá rozložení videostreamů na připojené obrazovce, na níž můžeme také s ostatními sdílet různé dokumenty, tabulky či prezentace. Firma doporučuje využít digitální projektor, který poskytne velký obraz, a to konkrétně modely PJ WX4130/PJ WX4130N z vlastní produkce.

P3000 také již získal v Japonsku ocenění Good Design Award a v Německu zase iF Product Design Award.

Zdroj: TZ Ricoh
reklama
reklama
reklama