www.svethardware.cz
>
>
>
>

Ridata představuje externí eSATA a USB SSD disk

Ridata představuje externí eSATA a USB SSD disk
, , aktualita
Společnost Ritek, která produkuje hardware pod značkou Ridata, představuje malé externí SSD s rozhraními eSATA 3 Gbps a USB 2.0. Ten se vyznačuje především malými rozměry a dle firmy také vysokou kapacitou, ale s ní to tak horké není. Novinka...
K oblíbeným
reklama
Společnost Ritek, která produkuje hardware pod značkou Ridata, představuje malé externí SSD s rozhraními eSATA 3 Gbps a USB 2.0. Ten se vyznačuje především malými rozměry a dle firmy také vysokou kapacitou, ale s ní to tak horké není. Novinka bude představena na Consumer Electronics Show 2009 v Las Vegas.
Co se týče oné kapacity, pak se jedná o 16 a 32 GB, rozměry jsou 89 x 25 x 76 mm a hmotnost 17 gramů, takže skutečně nejde o přerostlý disk. Maximální přenosové rychlosti příliš oslnivé nejsou, ale také ne nepoužitelné. Přes rozhraní eSATA dokážou disky číst rychlostí 79 MB/s a zapisovat 45 MB/s. S pomocí konektoru USB se rychlosti sníží na 24 a 12 MB/s. Výrobce na svoje externí SSD nabízí standardní dvouletou záruku.

Zdroj: TZ Ritek
reklama
Nejnovější články
Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps
Viceprezident Googlu Phil Harrison se více rozpovídal o novém projektu streamování her Google Stadia. Mnozí si dělají obavy o nutné internetové připojení. Dle Harrisona by si hráči měli vystačit s 30Mbps připojením.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac
Microsoft nevyvíjí software pouze pro svou vlastní platformu, ale i pro ty konkurenční. Jeho antivir Windows Defender ATP tak přišel o slůvko Windows v názvu a nyní je k dispozici i pro systém Apple macOS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících
Boj o první místo v počtu sledujících na YouTube se stal naprostou zvráceností. Fanoušci youtubera PewDiePie hackují tiskárny i chytré televize. Nyní jeden z nich udělal ransomware, který odemkne data tehdy, když PewDiePie získá 100 milionů sledujících.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound
Už nějakou dobu víme, že se Intel chystá vstoupit na trh s dedikovanými grafickými kartami a nemít jen ty integrované v procesorech. Na GDC 2019 ukázal první snímky nových grafických karet s GPU Arctic Sound.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem
Ray tracing má na letošním GDC velkou pozornost a věnuje se mu řada firem. Mezi nimi jsou i Epic Games v jejichž Unreal Enginu bylo vytvořeno demo Troll. Samotný engine s podporou ray tracingu bude také brzy k dispozici. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář