www.svethardware.cz
>
>
>
>

Ridata představuje externí eSATA a USB SSD disk

Ridata představuje externí eSATA a USB SSD disk
, , aktualita
Společnost Ritek, která produkuje hardware pod značkou Ridata, představuje malé externí SSD s rozhraními eSATA 3 Gbps a USB 2.0. Ten se vyznačuje především malými rozměry a dle firmy také vysokou kapacitou, ale s ní to tak horké není. Novinka...
K oblíbeným
reklama
Společnost Ritek, která produkuje hardware pod značkou Ridata, představuje malé externí SSD s rozhraními eSATA 3 Gbps a USB 2.0. Ten se vyznačuje především malými rozměry a dle firmy také vysokou kapacitou, ale s ní to tak horké není. Novinka bude představena na Consumer Electronics Show 2009 v Las Vegas.
Co se týče oné kapacity, pak se jedná o 16 a 32 GB, rozměry jsou 89 x 25 x 76 mm a hmotnost 17 gramů, takže skutečně nejde o přerostlý disk. Maximální přenosové rychlosti příliš oslnivé nejsou, ale také ne nepoužitelné. Přes rozhraní eSATA dokážou disky číst rychlostí 79 MB/s a zapisovat 45 MB/s. S pomocí konektoru USB se rychlosti sníží na 24 a 12 MB/s. Výrobce na svoje externí SSD nabízí standardní dvouletou záruku.

Zdroj: TZ Ritek
reklama
Nejnovější články
Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC
Intel SSD 670p dle dostupných informací patří do mainstreamu, i když nejdříve bychom si asi měli ujasnit, co dnes za takový mainstream v případě SSD můžeme považovat. Jedná se o M.2 modely pro PCIe. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře