Rychlejší Internet Explorer 11 je k dispozici i pro Windows 7

Rychlejší Internet Explorer 11 je k dispozici i pro Windows 7
, , aktualita
Nejnovější verze internetového prohlížeče Microsoft Internet Explorer 11 byla zpřístupněna i uživatelům operačního systému Windows 7. Stáhnout si ji můžete sami, nebo si ji prostě nechat nainstalovat v rámci služby Windows Update. Očekávat...
K oblíbeným
reklama
Nejnovější verze internetového prohlížeče Microsoft Internet Explorer 11 byla zpřístupněna i uživatelům operačního systému Windows 7. Stáhnout si ji můžete sami, nebo si ji prostě nechat nainstalovat v rámci služby Windows Update. Očekávat pak můžeme rychlejší vykreslování stránek, lepší zabezpečení, podporu dotykového rozhraní a více webových standardů a pro vývojáře jsou tu také nástroje navíc. Nicméně uživatelé Windows Vista i nadále mohou upgradovat pouze na verzi Internet Explorer 9 a pro Windows XP zase verze 8.

Microsoft zdůrazňuje především rychlejší vykreslování stránek včetně výkonu v JavaScript, jež má navíc méně zatěžovat procesor. To bylo podpořeno i jednou hodnotou, a sice celkově o 30 % rychlejší běh, což si můžeme ověřit třeba ve webovém benchmarku EtchMark zkoušejícím výkon i v HTML5, CSS3, atd. Na Windows 7 má pak nový IE11 oproti IE10 pracovat s JavaScriptem o 9 % rychleji, čili ještě tak zvýšit svůj náskok před nejmenovanou konkurencí. Podpora standardů zahrnuje hardwarově akcelerovanou 3D Web grafiku, HTML5 video bez pluginů, WebGL nebo HTML5 drag and drop.


Propagaci IE11 má také napomoci Anime postava Inori Aizawa, která je v představách Microsoftu personifikací jeho Exploreru, to jen kdybyste nevěděli, proč je tu vyobrazena. Sama se na Facebooku představuje slovy, že když byla mladší, bývala ošklivým káčátkem, ale nyní již vyspěla a chce ukázat, co umí. K dispozici tak bude i speciální verze Inori nového IE11, která bude graficky příslušně vyladěna.

Zdroj: Hexus.net

reklama
Nejnovější články
SK Hynix začíná se sériovou výrobou LPDDR5 s 18 GB pro Asus SK Hynix začíná se sériovou výrobou LPDDR5 s 18 GB pro Asus
Telefony s Androidem mají poslední dobou takové množství operační paměti RAM, že by se za to nemuselo stydět ani solidní PC. SK Hynix nyní začalo sériovou výrobu 18GB setů pamětí LPDDR5 pro telefony Asus ROG Phone.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku
Těžko uvěřitelný případ se měl odehrát ve Vietnamu. Muž si chtěl koupit herní konzoli, ale jeho manželka s tím nesouhlasila. Svůj nový PS5 proto vydával za Wi-Fi router. Dokonce jej nechal nainstalovat zaměstnancem v uniformě telefonní společnosti.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry
Už dobře víme, že na konec letošního roku si Blizzard chystá remasterovanou verzi hry Diablo II: Resurrected. Ta ale bude také poslední takovou hrou a do budoucna se Blizzard chce věnovat vývoji nových her.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Hogwarts Legacy: nekorektní hra přidá transgender postavy, hlavní designér mizí Hogwarts Legacy: nekorektní hra přidá transgender postavy, hlavní designér mizí
Připravovaná hra Harry Potter: Hogwarts Legacy to nemá jednoduché. Vše v podstatě začalo několika tweety a esejí od J. K. Rowlingové na transgender téma. I když ta s hrou nemá nic společného, nyní je potřeba zajistit, aby hra byla politicky korektní.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Seagate: do roku 2030 budou 100TB disky a běžně využijí nezávislá ramena Seagate: do roku 2030 budou 100TB disky a běžně využijí nezávislá ramena
Dle společnosti Seagate nebudou pevné disky ještě dlouho patřit do starého železa. Díky novým technologiím má přijít výrazný růst jejich kapacit a také se má z technologie Multi-Actuator stát standard. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář