Samsung chystá nové, tenčí notebooky Series 9

Samsung chystá nové, tenčí notebooky Series 9
, , aktualita
Společnost Samsung Electronics přišla na trh s duralovými notebooky Series 9 již ke konci minulého roku, ovšem nyní si pro nás chystá na příští měsíc nové a ještě tenčí modely s úhlopříčkami 13,3" a 15". Jejich tělo má být tlusté pouze 1,47...
K oblíbeným
reklama
Společnost Samsung Electronics přišla na trh s duralovými notebooky Series 9 již ke konci minulého roku, ovšem nyní si pro nás chystá na příští měsíc nové a ještě tenčí modely s úhlopříčkami 13,3" a 15". Jejich tělo má být tlusté pouze 1,47 cm a přitom se očekává výdrž na baterie až 10 hodin.

Nové notebooky se budou pyšnit hliníkovým tělem (o duralu ze ve zprávě nepíše), displejem SuperBright Plus a pod kapotou budou mít procesory Intel Core i3 nebo Core i5, až 8 GB DDR3 RAM, 128GB nebo 256GB SSD (systém z něj nabootuje za 10 sekund a ze spánku se zotaví za 1,4 sekund) a pak můžeme zmínit skleněný touchpad a podsvícenou klávesnici.

Vylepšené Samsung Series 9 přijdou na trh s cenou od 1400 USD za 13,3" model a 1500 USD za 15" model.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Falcon Heavy od SpaceX vynese sondu NASA pro misi Europa Clipper Falcon Heavy od SpaceX vynese sondu NASA pro misi Europa Clipper
NASA se připravuje na start mise, v rámci níž bude vyslána průzkumná sonda k Europě. Ze Země do vesmíru má potřebný náklad s kosmickou lodí vynést za výhodnou cenu raketa od společnosti SpaceX.
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje
Výrazný vzestup hodnoty kryptoměn v tomto týdnu byl způsoben i informací britského listu City A.M., dle níž se Amazon chystá začít velice během příštích měsíců přijímat různé kryptoměny. Firma tuto informaci nyní popírá. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů
Čínské procesory Loongson jsou vyvíjeny už dlouhou řadu let firmou Loongson Technology Corporation Ltd. s přispěním Čínské akademie věd. Nyní se přitom už na trh chystají Loongson 3A5000 slibující velice zajímavý výkon. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Samsung uvádí Odyssey Neo G9: herní hi-end LCD s Mini LED Samsung uvádí Odyssey Neo G9: herní hi-end LCD s Mini LED
Společnost Samsung si připravila monitorovou novinku v podobě Odyssey Neo G9, která na svém značně prohnutém 49" panelu nabídne rozlišení 5120 x 1440 s vysokou obnovovací frekvencí a podsvícením pomocí Mini LED. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel už ulovil firmu Qualcomm na svůj proces 20A Intel už ulovil firmu Qualcomm na svůj proces 20A
Intel včera v noci už odhalil své plány na vývoj moderních výrobních procesů s tím, že se o své výrobní kapacity hodlá v rámci Intel Foundry podělit i s jinými firmami. Huawei to asi nebude, ale máme tu konkrétního zájemce o proces 20A. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář