www.svethardware.cz
>
>
>

Samsung odhalil nové monitory do domácnosti i pro profesionály

Samsung odhalil nové monitory do domácnosti i pro profesionály
, , aktualita
Samsung se na letošní CES, které odstartuje již za několik dní (přesněji za týden), zásobil novými monitory pro běžné uživatele i profesionály. Jedná se o Series 7 SC770 Touch Monitor, Series 7 SC750 a Series 9 SB970. Model SC770 má tedy...
K oblíbeným
reklama
Samsung se na letošní CES, které odstartuje již za několik dní (přesněji za týden), zásobil novými monitory pro běžné uživatele i profesionály. Jedná se o Series 7 SC770 Touch Monitor, Series 7 SC750 a Series 9 SB970.

Model SC770 má tedy poskytnout dotykovou vrstvu a prý i "optimalizaci pro Windows 8", v čemž se nemusíme šťourat, protože v tom samozřejmě vůbec nic nevězí. Dotyková vrstva dokáže zaznamenat až 10 prstů najednou a důležitý je v tomto případě také stojan, díky němuž můžeme monitor naklopit až o 60°, abychom mohli systém pohodlněji ovládat skrz dotykovou vrstvu. Tento monitor má úhlopříčku 24", obrazovku MVA s rozlišením Full HD, jas 250 nit, kontrast 5000:1 a odezvu 5 ms GtG (ta platí i pro ostatní dva).

Monitor Series 7 SC750 má nabídnout především ergonomický design, kam spadá funkce pivot a ostatní možnosti polohování, které nabídne jeho kovový stojan. Krom toho se Samsung chlubí úhlopříčkou 27" (rozlišení je bohužel pouze Full HD), jasem 300 nit a stat. kontrastem 5000:1.

A nakonec SB970 ze Series 9. Ten bude již od výroby kalibrován, aby jeho panel typu PLS (Plane Line Switching) nabídl věrné zobrazení barev, k čemuž přispěje také jistá technologie Natural Color Expert nastavující gamu, vyvážení bílé, apod. Lákadlem je také rozlišení WQHD, čili 2560 x 1440 a design, za nějž tento monitor již získal ocenění 2012 IDEA Bronze Award a Japan Good Design Award.

Ostatní specifikace hovoří o kontrastu 1000:1, jasu 285 nit a také tu jsou dva 7W reproduktory a dvouportový USB 2.0 hub.

Zdroj: TZ Samsung

Samsung S27B970D
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
Nejnovější články
Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje
Výrazný vzestup hodnoty kryptoměn v tomto týdnu byl způsoben i informací britského listu City A.M., dle níž se Amazon chystá začít velice během příštích měsíců přijímat různé kryptoměny. Firma tuto informaci nyní popírá. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů
Čínské procesory Loongson jsou vyvíjeny už dlouhou řadu let firmou Loongson Technology Corporation Ltd. s přispěním Čínské akademie věd. Nyní se přitom už na trh chystají Loongson 3A5000 slibující velice zajímavý výkon. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Samsung uvádí Odyssey Neo G9: herní hi-end LCD s Mini LED Samsung uvádí Odyssey Neo G9: herní hi-end LCD s Mini LED
Společnost Samsung si připravila monitorovou novinku v podobě Odyssey Neo G9, která na svém značně prohnutém 49" panelu nabídne rozlišení 5120 x 1440 s vysokou obnovovací frekvencí a podsvícením pomocí Mini LED. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel už ulovil firmu Qualcomm na svůj proces 20A Intel už ulovil firmu Qualcomm na svůj proces 20A
Intel včera v noci už odhalil své plány na vývoj moderních výrobních procesů s tím, že se o své výrobní kapacity hodlá v rámci Intel Foundry podělit i s jinými firmami. Huawei to asi nebude, ale máme tu konkrétního zájemce o proces 20A. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD Navi 31 se rýsuje: 15360 jader a už bez Compute Unit? AMD Navi 31 se rýsuje: 15360 jader a už bez Compute Unit?
AMD Navi 31 je očekávaný nejlepší čip generace Navi 3, která se utká zřejmě s NVIDIA Ada Lovelace a mimo hru také stále není z našeho pohledu ani Hopper. Server 3DCenter nyní nabízí přehled fám z různých zdrojů, které se nedávno objevily. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek