reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Samsung plánuje online službu pro stahování hudby

, , aktualita
Samsung plánuje online službu pro stahování hudby
Online store od Samsungu, jenž má konkurovat iTunes od Apple. Samsung včera oznámil, že společnost bude nabízet online stahování muziky k doplnění nové řady MP3 přehrávačů K5. Ceny, paušální poplatky či bližší detaily o vypuštění zatím nebyly...
Samsung plánuje online službu pro stahování hudby
Online store od Samsungu, jenž má konkurovat iTunes od Apple.

Samsung včera oznámil, že společnost bude nabízet online stahování muziky k doplnění nové řady MP3 přehrávačů K5. Ceny, paušální poplatky či bližší detaily o vypuštění zatím nebyly zveřejněny, ale předpokládá se, že služba začne fungovat ke konci tohoto roku. K zajištění nejnovějších hudebních služeb bude online stahování spolu s předplatitelskou službou nabídnuto společnosti, která pracuje po boku MusicNetu.


Hudební posluchači budou mít přístup k více než 2 miliónům písní od všech významných nahrávacích společností. Jako první budou využívat těchto služeb zákazníci v Anglii, Francii a Německu, ale Samsung a MusicNet plánují expandovat i do ostatních částí Evropy a vybraných oblastí v Asii. Zda-li se Samsung pokusí prosadit službu i v USA zatím není jasné, díky silnému postavení iTunes.

Online obchod bude kompatibilní s řadou MP3 přehrávačů Samsung, včetně nové K5 s integrovaným reproduktorem. Nespočet firem už se pokusilo bojovat proti popularitě služby iTunes, ale mnoho jich neuspělo. Poté, co Microsoft ohlásil online hudební službu navrhnoutou k doplňení nových MP3 přehrávačů Zune, bude mít zřejmě firma težký nástup na scénu.

Zdroj: Dailytech
reklama
reklama
reklama