reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Samsung předčasně oznámil notebook s platformou Ivy Bridge

13.2.2012, Štepán Veselý, aktualita
Samsung předčasně oznámil notebook s platformou Ivy Bridge
Samsung předčasně zveřejnil produktovou stránku s připravovaným notebookem, který používá novou architekturu Ivy Bridge. Navzdory tomu, že byla krátce nato zablokována, informace již unikly na veřejnost. Tento připravovaný přenosný počítač...
Samsung předčasně zveřejnil produktovou stránku s připravovaným notebookem, který používá novou architekturu Ivy Bridge. Navzdory tomu, že byla krátce nato zablokována, informace již unikly na veřejnost.

Tento připravovaný přenosný počítač má označení NP700G7C. Vybaven je 17,3" obrazovkou a čtyřjádrovým procesorem Intel Core i7 3610QM vyrobeným 22nm technologií s taktem 2,3GHz a 6MB cache pamětí. Nativní rozlišení je v tomto segmentu obvyklých 1920 x 1080 pixelů.
Přítomno je 16 GB RAM prostřednictvím čtyř 4GB modulů a samostatná grafická karta NVIDIA GeForce GTX 675M vybavená 2 GB GDDR5 paměti. Přítomny jsou i dva pevné disky (každý s kapacitou 1 TB) v konfiguraci RAID a 8 GB interní NAND Flash paměti. Díky ní a taktéž technologii Samsung ExpressCache je zaručen rychlý přístup k souborům a zrychlené spouštění počítače.

Nechybí ani Blu-ray mechanika, Wi-Fi s technologií WiDi, Bluetooth 4.0, gigabitový Ethernet, dva porty USB 3.0, jeden konektor USB 2.0, čtečka paměťových karet, 2Mpx webkamera a klávesnice s podsvícením. Nachází se zde i výstupy HDMI, DisplayPort a speciální konektor Samsung pro adaptér na D-sub.

Použitá baterie je osmičlánková, nicméně není známa doba, po kterou na ni bude tento notebook schopen pracovat. Jeho cena byla stanovena na €1 300.

Zdroje: Softpedia.com, Samsung.com prostřednictvím Google Cache
reklama
reklama