www.svethardware.cz
>
>
>
>

Samsung slibuje další opravu klesajících rychlostí SSD disků 840 EVO

Samsung slibuje další opravu klesajících rychlostí SSD disků 840 EVO
, , aktualita
V minulosti už Samsung jednou opravoval problém klesající rychlosti jeho SSD disků 840 EVO. Jak to tak ale vypadá, problém nebyl úplně vyřešen a disky se zpomalují i nadále. Slíbena byla další oprava tohoto problému.
K oblíbeným
reklama
V říjnu 2014 řešil Samsung problém svých SSD disků 840 EVO, u nichž postupem času výrazně klesal výkon. Zatímco nově zapsaná data byla čtena rychle a výsledky v benchmarcích byly velmi slušné, postupem času byly výsledky čím dál horší. Tehdy byl uveden nový firmware, který měl tento problém vyřešit. Jak se ale ukazuje, problémy u některých i nadále pokračují.


Samsung SSD 840 EVO


Někteří uživatelé si stěžují, že i po aplikaci říjnové opravy se výkon disku postupně snižuje. Samsung nyní problém dále monitoruje a slíbil, že v březnu vyjde nová verze softwaru Samsung Magician, který bude obsahovat novou verzi opravy a vrátí rychlost disku na původní hodnoty. Disky řady Samsung 850 Pro a 850 EVO tímto problémem netrpí.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Počet investorů do kryptoměn na Robinhoodu vzrostl více než 10krát Počet investorů do kryptoměn na Robinhoodu vzrostl více než 10krát
Vysoké ceny kryptoměn se pochopitelně výrazně projevily i na počtu lidí, kteří do nich nově investují. Na platformě Robinhood jejich počet stoupl na více než 10násobek a jde nyní o miliony nových drobných investorů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM
O připravovaných procesorech Exynos s GPU od AMD se mluví už hodně dlouhou dobu. Nyní to vypadá, že by mimo jiné mělo jít i o procesory určené pro úsporné notebooky postavené na architektuře ARM.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit
Výbornou ukázkou toho, že vývoj nových typů akumulátorů není jednoduchá záležitost, je společnost Fisker. I když má solid-state akumulátory téměř hotové, nakonec jejich další vývoj zrušila. V dohledné době by je nebyla schopna dokončit.
Včera, aktualita, Milan Šurkala12 komentářů
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
26.2.2021, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
26.2.2021, aktualita, Jan Vítek5 komentářů