reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Samsung ukázal AiO PC7 se zahnutým displejem

, , aktualita
Samsung ukázal AiO PC7 se zahnutým displejem
Posledním hitem mezi monitory značky Samsung je zahnutá obrazovka, kterou nabízí třeba horká novinka v podobě modelu SE790C. Samsung ale chystá i celé počítače All in One vybavené zahnutými displeji.
Samsung ukázal AiO PC7 se zahnutým displejem
Dle všeho má jít o novou řadu Samsung All-in-One PC7, která bude oficiálně představena příští týden v Las Vegas na CES 2015. Vedle toho budou představeny i nové notebooky řady 9 z edice 2015, přičemž Samsung ohlásil, že už žádný nový produkt neponese jeho značku ATIV, která má konec konců "divný šmak".

All-in-One PC 7 budou nejen představeny, ale brzy přijdou i na trh, a to ještě v lednu. Půjde o vůbec první počítače typu AiO, které budou vybaveny zahnutým displejem, přičemž Samsung si pro to vybral 27" úhlopříčku. Rozlišení ale bude spíše zklamáním, neboť půjde o Full HD. Vedle toho nám nové AiO nabídne dva 10W reproduktory a také vestavěný TV tuner, na což ukazuje zadní anténní konektor. PC 7 tedy můžeme označit za spojení televizoru a PC, které bude určeno především pro sledování televizního vysílání a filmů.

Co se týče hardwaru, pak uvnitř se nachází některý z procesorů řady Intel Core i5, dále 8 GB operační paměti, kombo 128GB SSD a 1TB pevného disku a jako systém byl vybrán Windows 8.1. Více se dozvíme někdy později.

Ještě se ve zkratce zmíníme o Samsung Notebook 9 2015 Edition. Půjde o 11,8mm tlusté a 950 gramů těžké přístroje, které tak budou především mobilní, k čemuž přispěje až 12hodinová výdrž na baterie. K zahození není ani hliníkové tělo typu unibody a 12" displej IPS s rozlišením 2560 x 1600. Půjde o celkově dražší stroje založené na moderních Intel Core M 5Y10c 14nm generace Broadwell s HD Graphics 5300, 8 GB RAM a 256GB SSD. Namísto značky ATIV využívané pro produkty Samsung s OS Windows bude firma využívat prostě a jednoduše své vlastní logo.

Zdroj: Hexus.net
reklama
reklama
reklama