www.svethardware.cz
>
>
>
>

Samsung uvádí barevnou laserovou tiskárnu i modely Xpress

Samsung uvádí barevnou laserovou tiskárnu i modely Xpress
, , aktualita
Společnost Samsung si připravila novou tiskárnu C410W, kterou ve zprávě označila za svou první barevný laserový model a vedle toho se do její nabídky zařazují také laserové multifunkční tiskárny série Xpress C410W, které podporují NFC. Ta...
K oblíbeným
reklama
Společnost Samsung si připravila novou tiskárnu C410W, kterou ve zprávě označila za svou první barevný laserový model a vedle toho se do její nabídky zařazují také laserové multifunkční tiskárny série Xpress C410W, které podporují NFC. Ta usnadní tisk fotografií a dokumentů přímo z chytrých telefonů. Jedná se konkrétně o C460W a C460FW umožňující také kopírovat, skenovat a v případě modelu FW také faxovat.

Všechny tři nové modely vytisknou až 18 stránek za minutu černobíle a 4 stránky za minutu barevně. Dále mají ve výbavě funkce „One Touch Eco Button“ a „Easy Eco Driver“ pro zajištění úsporného provozu, což má ušetřit asi pětinu celkových nákladů. „Easy Printer Manager“ zase umožní tiskárny spravovat, přičemž ty nám pak mohou nahlásit případný problém, jako zaseklý papír, prázdný toner, apod. A pokud vlastníte telefon řady Galaxy nebo tablet Galaxy Tab, můžete také tisknout obrázky přímo z galerie, dokumentů, e-mailu či webových stránek.Ikona Odkaz na databázi
C410W
C460W
C460FW
Funkce
Tisk
Tisk, kopírování, skenování
Tisk, kopírování, skenování, fax
Rychlost tisku černobílých stránek
Až 18 ppm v A4 (19 ppm, dopis)
Rychlost tisku barevných stránek
Až 4 ppm v A4 (4 ppm, dopis)
Procesor
300 MHz
dvoujádrový CPU 533 MHz a 150 MHz
Paměť
32 MB
128 MB
Rozlišení
až 2 400 x 600 dpi efektivní výstup (600 x 600 x 2bit)
Operační panel
X
2řádkový LCD
Vstupní kapacita
150 listů
Výstupní kapacita
50 listů
Toner černý
Průměrná výtěžnost kazety 1 500 (standardní stránka)
(Dodává se s tonerem s kapacitou 700 stránek)
Toner barevný
Průměrná výtěžnost kazety 1 000 (standardní stránka)
(Dodává se s tonerem s kapacitou 500 stránek)

Zdroj: TZ Samsung
reklama
Nejnovější články
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů
Americké sankce dokázaly srazit na kolena i velký Huawei, a tak rozhodně mají značný dopad, který pociťují i čínští výrobci čipů jako společnost SMIC. My se nyní dozvídáme, že čínské firmy začaly skupovat starší výbavu pro své továrny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů