www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Sapphire aktualizuje nabídku svých mini PC

Sapphire aktualizuje nabídku svých mini PC
, , aktualita
Společnost Sapphire v letošním únoru představila své první mini PC s označením EDGE-HD. Jedná se v podstatě o klasický nettop s tělem o objemu pod půl litru a hmotností mírně nad půl kilogramu. Založený byl na následujících komponentách:...
K oblíbeným
reklama
Společnost Sapphire v letošním únoru představila své první mini PC s označením EDGE-HD. Jedná se v podstatě o klasický nettop s tělem o objemu pod půl litru a hmotností mírně nad půl kilogramu. Založený byl na následujících komponentách: Atom D510 na 1,66 GHz, dále 2 GB paměti DDR2-800, 250GB mobilní pevný disk a grafika NVIDIA ION 2 s 512 MB RAM.Nyní jsme dostali zprávu, že bude nabízet nový model, jehož jméno nám však pisatel neprozradil. Nové mini PC od Sapphire bude ale vybaveno procesorem Intel Atom D525 se dvěma 1,8GHz jádry, dále bude mít 2 GB paměti DDR3, 320GB pevný disk s velikostí 2,5" a rozhraním SATA 3 Gbps, stejnou grafikou - NVIDIA ION 2 s 512 MB paměti, nabídne rozhraní D-Sub, HDMI i Wi-Fi a jako OS zde bude (kdo ví proč) Windows 7 Ultimate. Více jsme se nedozvěděli.

Zdroj: TZ Sapphire
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková