www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Sapphire aktualizuje nabídku svých mini PC

Sapphire aktualizuje nabídku svých mini PC
, , aktualita
Společnost Sapphire v letošním únoru představila své první mini PC s označením EDGE-HD. Jedná se v podstatě o klasický nettop s tělem o objemu pod půl litru a hmotností mírně nad půl kilogramu. Založený byl na následujících komponentách:...
K oblíbeným
reklama
Společnost Sapphire v letošním únoru představila své první mini PC s označením EDGE-HD. Jedná se v podstatě o klasický nettop s tělem o objemu pod půl litru a hmotností mírně nad půl kilogramu. Založený byl na následujících komponentách: Atom D510 na 1,66 GHz, dále 2 GB paměti DDR2-800, 250GB mobilní pevný disk a grafika NVIDIA ION 2 s 512 MB RAM.Nyní jsme dostali zprávu, že bude nabízet nový model, jehož jméno nám však pisatel neprozradil. Nové mini PC od Sapphire bude ale vybaveno procesorem Intel Atom D525 se dvěma 1,8GHz jádry, dále bude mít 2 GB paměti DDR3, 320GB pevný disk s velikostí 2,5" a rozhraním SATA 3 Gbps, stejnou grafikou - NVIDIA ION 2 s 512 MB paměti, nabídne rozhraní D-Sub, HDMI i Wi-Fi a jako OS zde bude (kdo ví proč) Windows 7 Ultimate. Více jsme se nedozvěděli.

Zdroj: TZ Sapphire
reklama
Nejnovější články
Vědci nasimulovali marsotřesení dle dat z InSight Vědci nasimulovali marsotřesení dle dat z InSight
InSight na Marsu už nějaký ten pátek pomocí přístroje SEIS naslouchá, zda nezaznamená projevy seismické aktivity. To se mu ostatně už povedlo a na základě toho mohli vědci na Zemi simulovat toto "marsotřesení".
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat
Zatímco z neshod pramenící průtahy v obchodování mezi Jižní Koreou a Japonskem tlačí ceny pamětí nahoru, Gartner i tak tvrdí, že ceny DRAM v tomto roce celkově poklesnou o 42 procent. Kvůli čemu?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy
Apple to měl poslední dobou ohledně 5G modemů hodně těžké. Soudní tahanice se společností Qualcomm nakonec dopadly dobře, nyní to však vypadá, že si 5G modemy zajistí sám. Chce prý převzít část Intelu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede? GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede?
NVIDIA včera odpoledne konečně vyslala na trh GeForce RTX 2080 Super, poslední z ohlášených vylepšených Turingů. Stejně jako ostatní dostala více CUDA jader i jiných jednotek a jako jediná pak výše taktované paměti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy
Kauzy ohledně sledování uživatelů ve spojitosti s Facebookem neutuchají a možná se začne opět mluvit o jedné z těch, o kterých se už mluvilo i v minulosti. Facebook totiž sleduje fotografie uživatelů pomocí IPTC tagů, což může být zneužito k dalším účelům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala