Sapphire připravuje grafickou kartu HD 4870 1GB Toxic

Sapphire připravuje grafickou kartu HD 4870 1GB Toxic
, , aktualita
Grafické karty s čipy ATI Radeon HD 4800 jsou již na trhu dlouhou dobu, ale stále se na trh dostávají nové modely. To nyní dokazuje společnost Sapphire, která hodlá přijít na trh s kartou HD 4870 1 GB Toxic, tedy s verzí s přetaktovaným...
K oblíbeným
reklama
Grafické karty s čipy ATI Radeon HD 4800 jsou již na trhu dlouhou dobu, ale stále se na trh dostávají nové modely. To nyní dokazuje společnost Sapphire, která hodlá přijít na trh s kartou HD 4870 1 GB Toxic, tedy s verzí s přetaktovaným GPU i paměťmi.Karta přijde s dvouslotovým chladičem Vapor-X Cooler, jenž využívá chlazení typu Vapor Chamber Technology (VCT) a tři heatpipe. Krabice karty také jasně ukazuje, že jde o přetaktovanou verzi, u níž se očekává takt kolem 780 MHz pro GPU a cca 4 GHz pro paměti. Dalo by se ale předpokládat především u GPU i více, však takový Asus EAH4870 DK TOP má jádro nataktované rovnou na 815 MHz, ovšem je pravda, že dnes prodávaná 512MB verze karty od Sapphire s cenou kolem 7 200 Kč s DPH využívá právě zmíněné takty.

Informace o ceně a dostupnosti nové Sapphire HD 4870 1GB Toxic zatím nejsou známé.

Zdroj: techPowerUp!
reklama
Nejnovější články
Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC
Intel SSD 670p dle dostupných informací patří do mainstreamu, i když nejdříve bychom si asi měli ujasnit, co dnes za takový mainstream v případě SSD můžeme považovat. Jedná se o M.2 modely pro PCIe. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře