reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Scanner Option od firmy Ricoh

24.2.2000, Petr Klabazňa, zpráva
Scanner Option od firmy Ricoh
Užitečný doplněk kopírek střední výkonnostní kategorie Aficio 220 a Aficio 270
Po zbrusu nových modelech kopírek střední výkonnostní kategorie Aficio 220 a Aficio 270 uvádí společnost Impromat na náš trh doplněk k těmto produktům s názvem Scanner Option. Je prvním svého druhu od firmy Ricoh, jenž umožňuje šířit nasnímané obrázky přes síť na uživatelská PC. Při použití automatického podavače dokumentů tak lze získat výkonný černobílý scanner s rychlostí 35 stran za minutu při 256 odstínech šedi a rozlišení 600 dpi.

Dokumenty se mohou zpracovávat dvěma způsoby – konvenčně přes síťový Twain Driver a s většími možnostmi pomocí softwaru NetScan Lite. NetScan Lite sestává ze dvou částí – pro administrátora (NetScan Lite Admin) a pro klienta (NetScan Lite Client). Na pevném disku administrátorského počítače se uchovávají nasnímané předlohy v pěti různých formátech: TIFF, TIFF-F, JPEG, PDF nebo DCX. Uložené soubory mohou automaticky nebo na vyžádání putovat buď na server nebo přímo ke klientským počítačům. Jedinou operací přímo z panelu Aficia tak lze přenést předlohy do několika počítačů. Není přitom nutno přecházet mezi scannerem a PC, nastavení rozlišení (od 100 do 600 dpi) i jednostranného / oboustranného snímání se děje přímo na kopírce. Jednoduše lze volit i mezi sedmi stupni zesvětlení nebo ztmavení obrazu a módy Text, Text/Foto, Foto nebo Stupně šedi.

Nový doplněk Scanner Option k Aficio 220 a k Aficio 270 je k dispozici od poloviny února 2000 prostřednictvím poboček firmy Impromat a jejich distributorů. Další informace lze získat na adrese www.ricoh.cz.


Tisková zpráva
reklama
reklama