reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

ScreenMirror – folie nejen pro dámy

, , aktualita
ScreenMirror – folie nejen pro dámy
Společnost Senko představila zajímavý doplněk pro majitele mobilních telefonů a hudebních přehrávačů Apple iPod. Jedná se o folie na displej, která při vypnutém podsvícení a úhlu pohledu menším než 45 stupňů umožňuje čitelnost displeje....
ScreenMirror – folie nejen pro dámy
Společnost Senko představila zajímavý doplněk pro majitele mobilních telefonů a hudebních přehrávačů Apple iPod. Jedná se o folie na displej, která při vypnutém podsvícení a úhlu pohledu menším než 45 stupňů umožňuje čitelnost displeje. Pokud ale podsvícení vypnete a displej natočíte o více než 45 stupňů, změní se folie na zrcadlo, které může posloužit např. ženám při kontrole jejich make-upu.

Produkt je dostání ve dvou variantách – obyčejné ScreenMirror, sestávající pouze z folie, a ScreenMirror Plus, která kromě zrcadlové folie obsahuje ještě kryt pro ochranu přední části zařízení. Folie společnosti Senko stojí přibližně stejně jako kvalitní folie na displeje kapesních počítačů, pořídíte je za 17 – 20 USD.


Nápad výrobce není špatný, Senko se snaží najít další využití displeje v situace, kdy ho uživatel nepoužívá ke čtení. Otázkou je, zda při plném podsvícení nebude nalepená folie zhoršovat čitelnost displeje natolik, že by to uživatelům vadilo. Bohužel, folie ScreenMirror jsme zatím neměli možnost otestovat, ale podle informací z webu výrobce se zdá, že je zrcadlový efekt vytvořen kombinací vypnutého podsvícení a úhlu pohledu většího než 45 stupňů. Pokud by tomu tak bylo, byla by to potěšující zpráva pro všechny cestující hromadné dopravy. Je totiž nepříjemné jet v zaplněném autobuse s tím, že vám někdo čte přes rameno e-mail nebo textovou zprávu.
reklama
reklama
reklama