
Zdroj s rozměry 240 x 150 x 86 mm nabídne dvě +12V větve s nestejným výkonem. Jedna poskytne až 110 A, zatímco druhá 50 A. Co se týče efektivity, ta je díky certifikaci 80 Plus Silver celkem slušná. Vedle toho samozřejmě nechybí ochranné obvody proti přepětí, nadproudu a ostatním nešvarům.
Nový Chouriki 2 je částečně modulární. Jeho hlavní 24pinový ATX svazek a dva 8pinové EPS jsou tu přidělané napevno, zatímco odpojitelných je celkem šestnáct 6+2pinových PCIe, stejně tolik SATA Power, osm Peripheral Power (Molex) a dva Berg. Pro chlazení je využitý jeden 135mm ventilátor.
Chouriki 2 Plug-in 1600W se má na trh dostat 21. listopadu, tedy již příští týden, ale prozatím to bude v Japonsku. Cena je v přepočtu kolem 6800 Kč a záruka pětiletá.
Zdroj: techPowerUp