Scythe přichází se stabilizátorem pro sockety AMD

Scythe přichází se stabilizátorem pro sockety AMD
, , aktualita
Společnost Scythe přišla se zajímavým produktem, jenž by měl zajímat ty, kteří mají doma PC postavené na platformě AMD a obávají se, že by chladič procesoru mohl poškodit základní desku. V posledních letech se totiž objevovaly stále těžší...
K oblíbeným
reklama
Společnost Scythe přišla se zajímavým produktem, jenž by měl zajímat ty, kteří mají doma PC postavené na platformě AMD a obávají se, že by chladič procesoru mohl poškodit základní desku. V posledních letech se totiž objevovaly stále těžší a těžší chladiče procesorů, přičemž montážní systém na socketech AMD zůstal v podstatě stejný. Stále se využívají plastové rámečky se dvěma body pro přichycení na základní desku.Scythe proto pro sockety 939, 940, AM2/AM2+ vydalo CPU Cooler Stabilizer, jenž má nahradit plastové rámečky kovovými a především se zde využije rovněž kovový zadní plát. Součástí balení jsou samozřejmě i drobné části jako podložky a šroubky, ovšem kromě toho zde nalezneme i trochu teplovodivé pasty.Samotný kit váží celkem 126 g a je k dospozici za 7 Euro bez daně.

Zdroj: TZ Scythe
reklama
Nejnovější články
Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps
Viceprezident Googlu Phil Harrison se více rozpovídal o novém projektu streamování her Google Stadia. Mnozí si dělají obavy o nutné internetové připojení. Dle Harrisona by si hráči měli vystačit s 30Mbps připojením.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac
Microsoft nevyvíjí software pouze pro svou vlastní platformu, ale i pro ty konkurenční. Jeho antivir Windows Defender ATP tak přišel o slůvko Windows v názvu a nyní je k dispozici i pro systém Apple macOS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících
Boj o první místo v počtu sledujících na YouTube se stal naprostou zvráceností. Fanoušci youtubera PewDiePie hackují tiskárny i chytré televize. Nyní jeden z nich udělal ransomware, který odemkne data tehdy, když PewDiePie získá 100 milionů sledujících.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound
Už nějakou dobu víme, že se Intel chystá vstoupit na trh s dedikovanými grafickými kartami a nemít jen ty integrované v procesorech. Na GDC 2019 ukázal první snímky nových grafických karet s GPU Arctic Sound.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem
Ray tracing má na letošním GDC velkou pozornost a věnuje se mu řada firem. Mezi nimi jsou i Epic Games v jejichž Unreal Enginu bylo vytvořeno demo Troll. Samotný engine s podporou ray tracingu bude také brzy k dispozici. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář