reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Šéf Handspringu dementuje informace o ukončení výroby Visorů !

21.1.2002, Zdeněk Michálek, článek
Šéf Handspringu dementuje informace o ukončení výroby Visorů !
CEO Handspringu paní Donna Dubinsky připustila na tiskové konferenci, že Handspring uvažuje v případě úspěchu modelu Tréo o ukončení výroby Visorů, který přirozeně vzbudil nemalý ohlas. Jeff Hawkins, spoluzakladatel Hanspringu proto přispěchal s vysvětlením: Visory prý nekončí !
Jak už jsme na Světu PDA informovali, CEO Handspringu paní Donna Dubinsky na tiskové konferenci minulý týden sdělila, že je možné, že Handspring zastaví výrobu Visorů a soustředí se pouze na Tréo. To vzbudilo bouři ohlasů a spekulací, takže spoluzakladatel Hanspringu pan Jeff Hawkins rozeslal ještě v sobotu mail v němž vysvětluje, že Handspring se sice do budoucna více soustředí na Tréo, to však ještě neznamená, že by výroba Visorů byla ukončena.

Handspring Visory stále vyrábí a bude je vyrábět, dokud bude po nich existovat poptávka. Když poptávka po některém z modelu zeslábne, model bude stažen z výroby.

Handspring již plánuje omezení počtu nabízených modelů. Pan Hawkins mluví o "konsolidaci řady do několika málo klíčových produktů - Visor Pro, Visor Neo a Visor Edge" . To naznačuje, že Visor Prism končí.

Zde je (pro znalé angličtiny) plný text mailu pana Hawkinse:Dear Handspring Developer,

There has been some confusion over Handspring's commitment to the organizer business as a result of comments we made in our recent conference call with financial analysts. We are sorry for any confusion we may have caused. I am writing to clarify our position.

Handspring remains committed to producing and supporting our organizer products. We believe that there will be a market for organizers for some time to come. What we intended in our earnings call is that because of our strong belief in the value of wireless communications, we are putting more and more of our development resources into our communicator products. This is true. We are very excited about the Treo communicator and are investing heavily in future communicator products.

The Visor product line has been an incredible success and the Springboard expansion slot supports many great solutions thanks to you. As the Visor product line matures we are consolidating the line into a few key products, Visor Pro, Visor Neo and Visor Edge. Going forward we will continue to support Springboard developers. We will continue to manufacture and sell Visor products as long as there is sufficient demand and we are able to build them. It is natural that as demand dictates we may reduce the number of SKUs and the geographies and channels in which they are available.

Again, I hope this clarifies any confusion we may have caused. Thank you for your support of Handspring in the past and I look forward to continuing to work with you in the future.

Jeff Hawkins

reklama
reklama