reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sena Cases - Dvě nová pouzdra pro palmOne Treo 650

12.1.2005, Pavel Bureš, článek
Sena Cases - Dvě nová pouzdra pro palmOne Treo 650
Společnost Sena není u nás moc známá, v ČR se prodávají spíše pouzdra Krusell, často se používají obaly dodávané přímo k PDA. Sena uvedla pouzdra dvě, jedno kožené a druhé s flipem. Obě pouzdra vynikají kvalitním zpracováním a příznivou cenou.
Palm Treo 650 LeatherSkin Cases
Jedná se o pouzdro z tenké kůže. Výhodou oproti pouzdrům jiných značek je kompatibilita s komunikátorem, tudíž pouzdro padne jako ulité. Celá klávesnice je přístupná, v kůži jsou otvory pro připojení sluchátek, mikrofon, čočku fotoaparátu atp. Klávesnice a displej nejsou kryty žádnou fólií či jinou plastickou hmotou.Pouzdro pořídíte za 32 USD (varianta bez klipu) nebo za 36 USD s klipem. Řešení klipu je podobné jako má Krusell, robustní klipsna (odnímatelná z pouzdra) se zasune např. za opasek.
Pouzdro se dodává v několika jazykových variacích - modré, červené, černé a hnědé.

Palm Treo 650 MagnetFlipper Cases
Toto pouzdro má podobné vlastnosti jako LeatherSkin, vyhovuje rozměrům Trea a potřebné otvory jsou také na svých místech. Pouzdro MagnetFlipper obsahuje navíc dvě kapsičky pro SD a MMC karty a jednu přihrádku na drobnosti. Komunikátory v pouzdrech Sena je možné nabíjet jen cestovním dobíječem (kabelem), nelze použít kolébku.Klávesnice a displej jsou kryty koženým flipem, který je uchycen malým magnetem. Pouzdro bez klipsny na opasek stojí 35 USD, s klipsnou 38 USD. Cenově tedy pouzdra Sena odpovídají již zmíněným Krusellům.
reklama