www.svethardware.cz
>
>

Sezóna online lig na PLAYzone.cz vrcholí

Sezóna online lig na PLAYzone.cz vrcholí
, , aktualita
S blížícími se Vánočními svátky se chýlí ke konci i základní části online soutěží pořádaných na herním portálu PLAYzone.cz. Poslední hrací týden mají před sebou účastníci INTEL Counter-Strike: Source ligy, poslední tři turnaje má před sebou...
K oblíbeným
reklama
S blížícími se Vánočními svátky se chýlí ke konci i základní části online soutěží pořádaných na herním portálu PLAYzone.cz. Poslední hrací týden mají před sebou účastníci INTEL Counter-Strike: Source ligy, poslední tři turnaje má před sebou INTEL TrackMania Nations liga.

Do INTEL Counter-Strike: Source ligy se zapojila takřka pětistovka hráčů ve více než 90 týmech. Nejlepších 30 bylo po kvalifikaci rozděleno do tří výkonnostních divizí. Největší pozornosti se těší první divize, kde bojují ti nejlepší z České republiky a Slovenska. Přímý postup na únorové finále, které se bude konat v brněnském Velkém Špalíčku, si zajistily týmy eEriness a Store96. O zbývající dvě místa se poperou zbylé celky v lednovém play-off.

V INTEL TrackMania Nations lize se opět výrazně prosazuje sedmnáctiletý slovenský reprezentant Erik Leštach, který vystupuje pod přezdívkou HakkiJr. Tento dlouhodobě nejlepší hráč na česko-slovenské scéně předvádí skvělé výkony jak doma, tak i v mezinárodní konkurenci. V této sezóně se mu podařilo vybojovat pátou příčku na herním „Mistrovství Evropy“, které se konalo v Německu. Leštach byl také členem naší výpravy na herní olympiádu World Cyber Games, která se tento rok konala v Los Angeles, kde obsadil stejně jako v Německu dělenou pátou pozici.


Erik Leštach alias HakkiJr
Můžete jej znát i ze SHW - v létě se umístil na 1. místě v soutěži Rozjeď to a Vyhraj!

Tuto sezónu si na největšího favorita brousí zuby hned několik dalších závodníků. Na finále ve Velkém Špalíčku, které bude vysíláno pomocí internetové televize PLAYzoneTV, se v TrackMania Nations dostane osmička nejlepších.

Hráči bojují nejenom o medaile, ale připraveny jsou pro ně také ceny v hodnotě několika desítek tisíc korun, které věnovala společnost INTEL, hlavní sponzor těchto soutěží. Start druhého ročníku je naplánován na březen roku 2011, další informace najdete na webu PLAYzone.cz – www.playzone.cz/ligy
Autor: PLAYzone
Server www.playzone.cz je zaměřen na podporu a rozvoj online her v České republice a na Slovensku. Každý den přináší kompletní zpravodajství z domácí i zahraniční hráčské scény. Pro komunity pořádá krátkodobé i dlouhodobě trvající soutěže.
reklama
Nejnovější články
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
Včera, článek, Jan Vítek1 komentář
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek22 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek11 komentářů