reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sharkoon nabídne bezdrátový herní headset X-Tatic Air

1.11.2012, Jan Vítek, aktualita
Sharkoon nabídne bezdrátový herní headset X-Tatic Air
Sharkoon si připravil nový herní headset pro uživatele, kteří mají rádi svobodu pohybu. Jedná se totiž o bezdrátový model X-Tatic Air, který se tak dodává se základnou fungující také jako zvuková karta. Zařízení je kompatibilní s konzolemi...
Sharkoon si připravil nový herní headset pro uživatele, kteří mají rádi svobodu pohybu. Jedná se totiž o bezdrátový model X-Tatic Air, který se tak dodává se základnou fungující také jako zvuková karta. Zařízení je kompatibilní s konzolemi Sony Playstation 3, Microsoft Xbox 360, Nintendo Wii a samozřejmě také s PC. Díky vstupům RCA jej také můžeme připojit k jakémukoliv jinému zařízení s příslušným výstupem.

X-Tatic Air využívá pro přenos zvuku rádiovou technologii pracující v pásmu 2,4 GHz s dosahem až 10 metrů. Headset samotný je napájený pomocí dvou NiMH článků velikosti AAA, které mají stačit na až 10 hodin provozu. V balení dostanete dvě sady těchto akumulátorů, z nichž jedna tak může být umístěna v základně, kde se bude dobíjet. Jako bonus je tu i nabíječka dvou AA článků, také přímo v základně.

Mikrofon na headsetu je odpojitelný, aby případně nepřekážel a pak tu jsou tři nastavení ekvalizéru, možnost ztlumit zvuk, vypnout mikrofon (přímo na sluchátkách) a malá LED signalizující navázané spojení se základnou. Sharkoon také přidal funkci pro šetření energií, která headset automaticky uspí v případě, že do něj po tři minuty nejde audio signál.

Co se týče vstupů a výstupů, jsou tu dva oddělené analogové vstupy pro televizi či jiné zařízení (lze mezi nimi přepínat) a pro připojení k PS3 či PC poslouží USB. V balení je kromě očividného také jeden kabel s konektory RCA, USB kabel, kabel s 2,5mm konektorem pro Xbox chat, napájecí adaptér s konektory pro EU, USA a UK a 4x AAA NiMH. Cena byla stanovena na 99 euro a více se dozvíte na stránkách výrobce (viz zdroj).

Zdroj: TZ Sharkoon
reklama
reklama