www.svethardware.cz
>
>
>
>

Sharkoon Skiller SGM1: kvalitní herní myš za rozumnou cenu

Sharkoon Skiller SGM1: kvalitní herní myš za rozumnou cenu
, , aktualita
Společnost Sharkoon opět potvrzuje, že za solidní herní myš není potřeba utrácet tisíce korun. Skiller SGM1 přitom nabízí přizpůsobitelnou hmotnost, snímač s až 10 800 dpi, programovatelná tlačítka nebo RGB podsvícení.
K oblíbeným
reklama
Před pár měsíci představil výrobce herních periferií Sharkoon myš Shark Zone M50, u které jsme vyzdvihovali především zajímavý poměr ceny a výbavy. To samé musíme udělat i u nejnovějšího modelu Skiller SGM1, který se na evropských trzích prodává za stejnou cenu 40 eur, v přepočtu méně než 1 100 Kč. Za tuto částku přitom zájemce získá herní myš s velmi solidními parametry a ergonomicky tvarovaným designem, ze kterého budou mít ovšem radost jen praváci. Jinak černou myš osvěžuje podsvícení loga, rolovacího kolečka a bočních tlačítek, přičemž barvu si uživatel může přizpůsobit podle sebe.

Pomocí sedmi závaží je také možné vyladit hmotnost myši v rozmezí od 106 do 130 gramů. Není přitom nutné složité rozebírání, stačí otevřít vysouvací šuplíček s pružinou na boku, kde se závaží nachází. Ve výbavě nalezneme optický senzor PixArt PMW3336 s maximální jemností 10 800 dpi, polling rate 1 000 Hz a snímáním až 2 mm nad povrchem. Jemnost snímače je možné rychle upravit pomocí dvojice tlačítek na těle myši, případně spolu s dalšími parametry v dodávaném softwaru. Myš využívá pravé a levé tlačítko se spínači Omron, na bocích pak nechybí programovatelná tlačítka.

K počítači se Sharkoon Skiller SGM1 připojuje pomocí 180 cm dlouhého kabelu v modro-černém, textilně opleteném provedení, který je zakončen pozlaceným USB konektorem. Prodej už odstartoval třeba v sousedním Německu, dostupnost na českém trhu zatím nebyla potvrzena.


Zdroj: Notebookcheck.com
reklama
Nejnovější články
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby
Ethereum 2.0, čili Ethereum Improvement Proposal #1559 (nebo zkráceně EIP-1559) je katastrofa řítící se na těžaře této kryptoměny, kteří by ji přirozeně chtěli zcela zablokovat, což se ovšem asi nestane. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD EPYC "Genoa": až 96 jader Zen 4 na LGA 6096 AMD EPYC "Genoa": až 96 jader Zen 4 na LGA 6096
Mimo jiné i superpočítač El Capitan s plánovaným výkonem 2 ExaFLOPS by měl být založen na procesorech AMD Genoa, které se nyní už rýsují s výbavou až 96 jader Zen 4. Chystá se tak AMD opět plošně zvyšovat počet jader svých CPU?
Dnes, aktualita, Jan Vítek